طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی به شما این امکان را می‌دهد که یک شعبه دیگر از فروشگاهتان با صرف هزینه‌های پایین‌تر در فضای آنلاین داشته باشید. داشتن یک فروشگاه آنلاین باعث استقبال بیشتر مشتریان از کسب‌وکار شما می‌شود.زیرا مهم‌ترین مشکل یعنی محدودی زمانی و مکانی برای خرید را از بین می‌برد. این یعنی افراد هر زمان کع تمایل داشته باشند (سر صبر و حوصله) اقدام به خرید می‌کنند. حل چنین مشکلی باعث جذب مشتریان وفادار بیشتری برای شما می‌شود زیرا موفق شده‌اید یک نیاز مهم را پاسخ دهید.

بهترین طراحی سایت فروشگاهی برای هر کسب‌وکاری تعریف متفاوتی دارد. اما ویژگی‌هایی که همه آنلاین‌شاپ‌های خوب باید داشته باشند یکسان است. به بیان ساده‌تر فروشگاه آنلاین و سایر سایت‌های فروش محصول یا ارائه خدمات زمانی به یک کسب‌وکار موفق تبدیل خواهد شد که: 1- سرعت لود خوبی داشته باشد یا به اصطللاح افراد را پشت در نگه ندارد. 2- توضیحات کامل و کافی از ویژگی یک محصول 3- دسنرسی آسان کاربران به بخش‌های مختلف (داشتن دسته‌بندی اصولی)4- داشتن مشاوره آنلاین.

 

روند ساخت سایت فروشگاهی در استودیو انعکاس

تیم طراحی سایت ما در استودیو انعکاس با توجه به انتظارات شما از یک فروشگاه آنلاین اقدام به سخت سایت فروشگاهی می‌کند. شما می‌توانید در تمام این مراحل نظرات خود را با ما در میان بگذاری: وینبرای ساخت یک سایت فروش محصول
  • ثبت سفارش طراحی سایت
  • برگزاری جلسه برای شنیدن اهداف و نظرات شما
  • ارائه طرح اولیه طراحی سایت فروشگاهی
  • انجام اصلاحات با توجه به نظر کارفرما
  • راه اندازی سایت بر روی دامنه اصلی

طراحی سایت فروشگاهی تجربه موفقی در زمینه  تجارت آنلاین است

برای داشتن یک فروشگاهه آنلاین قدرتمند باید تمام قوائد فنی را به درستی اجرا کرد. زیرا رعایت اصول اولیه طراحی سایت در نهایت باعث جلب رضایت مخاطب شده و کسب‌وکار آنلاین شما را به سود خوبی برساند. از جمله قوائدی که باید در طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی و ... رعایت شود به ترتیب زیر است:

مدیریت محتوا و سئو: محتوای یک سایت همه آن چیزی است که مخاطب شما میبیند و با استفاده از آن کل فضای سایت را ارزیابی می‌کند. داشتن یک محتوای کاربردی و ساده که نیاز مخاطب را به درستی و در کوتاه‌ترین زمان پاسخ دهد برای  موفقیت هر کسب‌وکار آنلاینی الزامی است. سئو سایت یا seo به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که سایت شما را برای موتورهای جستوجو و البته کاربردان بهینه می‌کند. با استفاده از تکنیک‌های سئو می‌توان در گوگل رتبه خوبی گرفت در نتیجه بیشتر دیده‌شد و البته فروش بیشتری داشت.

 طراحی ui و ux: این دو عبارت از مهم‌ترین بخش‌های طراحی سایت هستد و در عین اینکه کاربرد متفاوتی با هم دارند ارتباط زیادی نیز دارند.  طراحی ui ظاهر یک سایت را زیبا کرده و باعث انتقال حس خوب به مخاطب می‌شود مثل استفاده از رنگ‌های مرتبت با موضوع سایت. ux داده‌های سایت را بهینه می‌کند تا کاربران به راحتی قادر به استفاده از آن باشند. به بیان ساده‌تر انجام کارهایی که باعث رضایتمندی  مشتری می‌شود مثل دسترسی آسان به صفحات محصول را ux می‌گویند.

دسته بندی محصول: این بخش نیز زیر مجموعه تولید محتوا و سنو قرار می‌گیرد. مهم‌ترین هدف طراحی یک سایت فروشگاهی، فروش محصول است. دسته‌بندی محصول اولین و مهم‌ترین قدم برای معرفی آن محصول است.  دسته‌بندی در واقع مرتب کردن محصولات با توجه به ویژگی آن‌ها و قرار دادنشان در جای درست است.زمانی که یک سایت فروشگاهی دسته‌بندی درستی داشته باشد مخاطب زمان متری را صرف پیدا کردن آن محصول می‌کند. این موضوع باعث می‌شود شما فروش بیشتری داشته باشید.

مشتریان

برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

هزینه

مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دوره های آموزشی

به دنبال یادگیری طراحی سایت فروشگاهی هستید؟

نظر مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟

افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

مقالات

درباره طراحی سایت فروشگاهی بیشتر بدانیم

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین اول قدم، صحبت کردن ما با همدیگه هست.