انجام شده توسط استودیو تبلیغاتی انعکاس

ساخت لوگوموشن و اینترو


شما می‌توانید با ساخت اینترو و لوگوموشن هدف اصلی خود را از راه‌اندازی کسب‌وکارتان بیان کنید. اینترو یا مقدمه، یک تیزر کوتاه است که با هدف جلب توجه مخاطب در ابتدای محتوا قرار داده می‌شود. لوگوموشن هم به عنوان یک فرم از لوگو در اینترو پخش می‌شود. مهم‌ترین نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که با قرار دادن لوگوموشن در اینترو ارتباط بین برند و محتوای اصلی ویدیو به صورت کامل مشخص می‌شود. اگر شما هم قصد اعتبار بخشیدن به نشان تجاری خود را دارید می‌توانید از خدمات ساخت لوگوموشن و اینترو استودیو انعکاس استفاده کنید. 

لوگوموشن و اینترو ابزارهایی هستند که کمک می‌کنند نام تجاری خود را در ذهن مخاطبان ثبت کنید. برخلاف تصور عموم افراد، لوگوموشن برای شناخت برند کاربرد چندانی ندارد (زیرا با طراحی لوگو استاتیک می‌توان به این منظور دست پیدا کرد). در واقع لوگوموشن به واسطه جذابیت‌ بصری که دارد باعث می‌شود نشان تجاری شما ابهت و شکوه بیشتری پیدا کرده و در ذهن مخاطبان ماندگار‌ شود. دلیل محبوبیت لوگوموشن این است که افراد با تصاویر متحرک ارتباط بیشتری برقرار می‌کنند تا تصاویر استاتیک. لوگوموشن و اینترو عناصر تبلیغاتی هستند که علاوه‌بر اعتمادسازی نسبت به برند و محتوای ارائه شده، بر روی هدف کسب‌وکار هم تمرکز می‌کنند.

 

مراحل طراحی لوگوموشن و اینترو

ساخت اینترو و لوگوموشن فرایند پیچیده‌ای دارد که برای انجام آن نیاز به دقت و هماهنگی بالایی است. تیم ما در استودیو انعکاس طبق مراحل زیر اقدام به تولید لوگوموشن و اینترو می‌کند:

  • ثبت سفارش ساخت لوگوموشن و اینترو
  • برگزاری جلسه برای شنیدن پیشنهادات شما
  • ایده‌پردازی و طراحی سناریو
  • طراحی و اجرای پروژه
  • ارائه فایل اولیه و برگزاری جلسه در صورت لزوم
  • بازبینی و اصلاح (در صورت نیاز)
  • تحویل پروژه در زمان مقرر

از لوگوموشن و اینترو در کجاها باید استفاده کرد ؟

در قسمت قبل در مورد فواید ساخت لوگوموشن و اینترو صحبت کردیم. اما این دو مفهوم زمانی کاربرد خواهند داشت که در جای درست و در زمان درست استفاده شوند. بهترین بسترهایی که می‌توانید با کمک این دو ابزار در آن‌ها قدرت‌نمایی کنید عبارتنداز:
 
✔ وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی: بهترین جایی که می‌توان لوگوموشن برند را قرار داد صفحه اصلی وب‌سایت است. با استفاده از یک لوگو متحرک در کنار سایر آیکون‌های اصلی سایت می‌توانید نشان تجاری خود را در ذهن کاربران هک کنید.
 
✔ تبلیغات آفلاین و آنلاین: ساخت لوگوموشن و اینترو در بعضی از تبلیغات آفلاین مثل تبلیغات تلویزیونی و بیشتر تبلیغات آنلاین مثل ساخت تیزر اینستاگرام، یوتیوب و ... تاثیر زیادی در جلب توجه مخاطبان دارد. داشتن لوگوموشن در این نوع از تبلیغات می‌تواند برند شما را از رقبا متمایز کند.
 
✔ نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌ها: در بعضی از اپلیکیشن‌ها از لوگوموشن به عنوان آیکون استفاده می‌شود. این کار همانند استفاده از لوگوموشن برای سایت باعث ماندگاری نام و نشان برند در ذهن مخاطبان می‌شود.
 


 

مشتریان

برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

هزینه

مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

خدمات مکمل

شاید به این خدمات هم نیاز داشته باشید

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد

سفارش ساخت لوگوموشن و اینترو

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دوره های آموزشی

به دنبال یادگیری ساخت لوگوموشن و اینترو هستید؟

نظر مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟

افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

مقالات

درباره ساخت لوگوموشن و اینترو بیشتر بدانیم

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم، باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین، اولین قدم صحبت کردن ما با همدیگه است.

۰۲۱-۲۲۸۴۴۸۴۶