اجاره استودیو ضبط صدا

اجاره استودیو ضبط صدا با امکانات و تجهیزات کامل، به شما در تولید یک اثر متفاوت کمک زیادی می‌کند. برای اینکه خروجی کار شما یک فایل صوتی باکیفیت باشد باید از به روز‌ترین تجهیزات و حرفه‌ای‌ترین افراد در تمام مراحل تولید استفاده کنید. به طور مثال ضبط صدای ساز، ضبط صدای وکال خواننده، دوبلاژ و ... از جمله مواردی است که برای تولید به یک استودیو مجهز نیاز دارد.

اگر برای ضبط انواع محتوای صوتی مثل: رکورد، آهنگ‌سازی؛ میکس و مسترینگ، تنظیم و انتخاب موزیک برای ویدیو یا پادکست و ...  نیاز به اجاره استودیو دارید می‌توانید از استودیو تخصصی ضبط صدای انعکاس استفاده کنید. استودیو انعکاس مجهز به به‌روزترین تجهیزات استودیو حرفه‌ای است و در ساخت آن به منظور گرفتن بیس صدا از آکوستیک بیس ترب در ساخت آن استفاده شده. لازم به ذکر است که این استودیو به صورت کاملا ایزوله در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

 

پروسه عقد قرارداد اجاره استودیو ضبط صدا

ما در آژانس تبلیغاتی انعکاس برای اجاره استودیو و تجهیزات آن به ترتیب زیر عمل می‌کنیم شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.
  • بازدید از استودیو
  • ثبت سفارش
  • برگزاری جلسه برای هماهنگی بیشتر
  • تامین تجهیزات بیشتر (در صورت نیاز)
  • عقد قرار داد

اجاره استودیو ضبط صدا برای تولید انواع محتواهای صوتی

شما می‌توانید برای تولید هر نوع محتوای صوتی از استودیو ضبط صدای انعکاس استفاده کنید. از جمله خدمات اجاره و ضبط صدا در در این استودیو شامل موارد زیر می‌شود:

تولید کتاب صوتی: ضبط فایل صوتی یک کتاب برای نویسندگان و ناشران یک موضوع است و اینکه چطور کتاب صوتی خود را بفروشیم نیز دغدقه دیگری است. کتاب صوتی از جمله محصولاتی است که در چند سال اخیر به دلیل تغییر شرایط اجتماعی مورد استقبال عموم قرار گرفته است. حال اگر شما کتاب خود را با بالاترین کیفیت ضبط کرده و برای این کار از یک نریتور حرفه‌ای استفاده کنید قطعا در فروش آن  نیز موفق خواهید بود.

ساخت پادکست: پادکست‌ها انواع مختلفی دارند و برای ساخت هر کدام از آن‌ها امکانات و تجهیزات متفاوتی نیاز است. زمانی یک پادکست برای مخاطب جذاب می‌شود که اصول و قوائد تولید آن به دقت رعایت شود. به بیان ساده‌تر برای تولید پادکست حرفه‌ای باید بدانیم چه نوع محتوایی را با چه سبکی تولید کنیم.

صداگذاری و انتخاب موزیک:انتخاب موزیک یعنی قرار دادن تاثیرگذارترین قطعه بر روی کلیپ یا فایل صوتی. انتخاب موزیک یا استفاده از صداهای مناسب بر روی یک محتوای صوتی به مخاطب کمک می‌کند درک بهتری از آن اثر داشته باشد در نتیجه زمانی که مفهوم آن را به درستی دریابد از آن اثبر استقبال خواهد کرد.

گویندگی و نریشن: گویندگی روخوانی از یک متن با لحنی دلنشین و متناسب با موضوع مورد نظر است. این کار تاثیرگذاری یک محتوا را دو چندان می‌کند. در واقع گویندهراوی یک قصه است که برای ذدرک بهتر مخاطب از تکنیک‌های فن بیان استفاده می‌کند. برای تولید اکثر محتواهای صوتی نیاز به یک یا چند نریتور است.

مشتریان

برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

هزینه

مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد

سفارش اجاره استودیو ضبط صدا

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دوره های آموزشی

به دنبال یادگیری اجاره استودیو ضبط صدا هستید؟

نظر مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟

افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

مقالات

درباره اجاره استودیو ضبط صدا بیشتر بدانیم

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین اول قدم، صحبت کردن ما با همدیگه هست.