طراحی سایت کلینیک و پزشکی

عکاسی از کلینیک با هدف تبلیغات خدمات یک مرکز درمانی انجام می‌شود. کلینیک‌های زیبایی، دندانپزشکی و بیمارستان‌ها از جمله مهم‌ترین مراکزی هستند که برای معرفی خود نیاز به این تصاویر و ویدیوها دارند زیرا علاوه بر جنبه تبلیغاتی که دارد باعث جلب اعتماد افراد نیز می‌شود. اگر شما نیز برای کلینیک، مطب و حتی بیمارستان نیاز به ارائه تصاویر حرفه‌ای که نوع خدمت، روند انجام کار، تجهیزات و امکانات مورد استفاده و محیط  کاری خود را دارید می‌توانید از خدمات عکاسی تبلیغاتی ما در استودیو انعکاس استفاده کنید. 

در چه فضایی می‌خواهید از عکس‌ و تیزر تبلیغاتی  استفاده کنید؟  عکس‌های تبلیغاتی که با این مضمون گرفته می‌شوند می‌توانید برای هدف‌های مختلفی مثل: قرار دادن در صفحه اینستاگرام، وب سایت خدماتی، تهیه کاتالوگ و ... استفاده شوند. باید بدانید که هر یک از این فضاها نیاز به عکس‌هایی که کاملا متناسب با آن فضا هستند دارد. در غیر اینصورت بازدهی که انتظالر دارید را نخواهد داشت. 

مراحل و نحوه انجام عکاسی از کلینیک

ما در استودیو انعکاس با توجه به نیاز و هدف شما پروژه‌ها را پیش می‌بریم. شما می‌توانید در تمام مراحل زیر نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.
  • ثبت سفارش عکاسی از اماکن
  • برگزاری جلسه برای هماهنگی بیشتر با شما
  • بازدید از لوکیشن (بیمارستان، مطب و....)
  • اجرای پروژه عکاسی
  • ادیت تصاویر
  • تحویل پروژه در زمان تعیین شده

 

قبل از انجام عکاسی به نکات زیر توجه کنید

تمیز و مرتب بودن فضای کلینیک: قبل از انجام پروژه حتما سالن و اتاق‌های کلینیک را تمیز و مرتب کنید و هر چیزی را در جای مناسب قرار دهید. در غیر این صورت در هنگام حضور تیم عکاسی باید این کار را انجام دهید و این اتفاقات منجر به هدر رفتن زمان می‌شود. در نتیجه روی خروجی کار نیز اثر مثبتی نخواهد داشت زیرا زمانی که باید صرف ایده‌پردازی و عکاسی می‌شد صرف تمییز کردن محیط شده است.

عکاسی از تجهیزات مهم: عکس‌هایی که از یک مطب یا کلینیک گرفته می‌شوند همگی جنبه تبلیغاتی دارند. پس باید مهم‌ترین مواردی که نیاز است مخاطب از آن‌ها اطلاع پیدا کند در تصاویر نشان داده شوند.  بنابر دلایل گفته شده، قبل از شروع عکاسی به طور کامل مشخص کنید که عکاسی از چه محیط یا تجهیزات پزشکی برای شما الویت دارد.

عکاسی از روند انجام کار: به طور کلی در ابتدا هدف خود را از عکاسی کردن مشخص کنید. برای چه منظوری نیاز به عکاسی تبلیغاتی از کلینیک یا حتی بیمارستان دارید؟  اگر تمایل دارید روند انجام یک جراحی ساده، خدمات زیبایی و ... را نشان دهید حتما این موضوع را با ما در میان بگذارید. زیرا روند انجام کار و زمان انجام آن برای هر یک از این عنوان‌ها متفاوت است.

مشتریان

برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

هزینه

مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد

سفارش طراحی سایت کلینیک و پزشکی

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دوره های آموزشی

به دنبال یادگیری طراحی سایت کلینیک و پزشکی هستید؟

نظر مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟

افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

مقالات

درباره طراحی سایت کلینیک و پزشکی بیشتر بدانیم

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین اول قدم، صحبت کردن ما با همدیگه هست.