عکاسی پزشکی از کلینیک و مطب


اگر به دنبال یک ابزار قوی برای ارتباط بهتر با بیماران و مشتریان خود هستید از خدمات عکاسی کلینیک استفاده کنید. عکاسی از کلینیک به منظور تولید تصاویر دقیق از فعالیت‌های پزشکی و با هدف جلب اعتماد بیماران انجام می‌شود. چرا که افراد با دیدن تصاویر واقع‌گرایانه از فضا، امکانات و تجهیزات پزشکی با آسودگی خاطر بیشتری به سراغ شما می‌آیند. عکاسی از مطب و به طور کلی تولید هر نوع محتوایی از یک مرکز پزشکی علاوه بر تسهیل ارتباط بین پزشک و بیماران باعث ارتقای سواد عمومی افراد می‌شود. شما نیز اگر قصد نمایش امکانات پزشکی، تبلیغ خدمات خاص و آموزش پزشکی به افراد را دارید می‌توانید با کمک تیم حرفه‌ای عکاسی انعکاس این کار را به نحو احسن انجام دهید.

افراد بسیاری هستند که قصد تبلیغات را دارند اما هیچ‌ ایده‌ای برای انجام آن به ذهنشان نمی‌رسد. عکس‌های تبلیغاتی کلینیک به طور معمول با هدف قراردادن در سایت، صفحه اینستاگرام، طراحی کاتالوگ و ... گرفته می‌شود. به بیان دیگر استفاده از این نوع عکس‌ها برای تبلیغات در فضاهای این‌چنینی بسیار رایج است به طوری که به عنوان یکی از روش‌های تبلیغاتی مفید و مقرون به‌صرفه شناخته می‌شود. از طرفی اینکه شما در چه پلتفرمی از این تصاویر استفاده می‌کنید برنامه‌ریزی و نحوه انجام کار را تعیین می‌کند. در نتیجه استفاده از عکس‌های متناسب با خدمات یک مرکز در فضاهای مختلف باعث جلب اعتماد و کسب شهرت برای آن کلینیک خواهد شد.

فرایند اجرا و تحویل پروژه عکاسی از فضای کلینیک

در تمام مراحل پروژه، ما با شما در ارتباط هستیم. شما می‌توانید نظرات و انتقادات خود را با ما در میان گذاشته و از مشاوره با کارشناسان تیم بهره‌مند شوید. مراحل انجام عکاسی کلینیک در استودیو انعکاس به ترتیب زیر است:

 • ثبت سفارش عکاسی صنعتی از کلینیک
 • شنیدن نظرات شما
 • اجرای پروژه
 • ارسال خروجی اولیه
 • بازبینی و ادیت عکس‌ها (در صورت نیاز)
 • تحویل پروژه در زمان تعیین شده
مقایسه کنید

قبل و بعد عکاسی پزشکی از کلینیک و مطب

انجام شده توسط استودیو تبلیغاتی انعکاس

نمونه کارها

نمونه کارهای عکاسی پزشکی از کلینیک و مطب

برای مشاهده نمونه کارها بر روی آن ها کلیک کنید.

 • همه نمونه کارها
  همه نمونه کارها

  قبل از انجام عکاسی به نکات زیر توجه کنید

  نکات زیر از جمله اقداماتی است که شاید در نگاه اول اهمیت چندانی نداشته باشد اما با رعایت کردن آن‌ها خواهید دید که نتیجه کار تا چه حد می‌تواند لذت‌بخش شود. این نکات به ظاهر ساده باعث می‌شود تیم عکاسی در زمان کوتاه‌تری کار خود را انجام دهد. بدون شک در این صورت خروجی کار نیز برای شما رضایت‌بخش خواهد بود:

  ✔ تمیز و مرتب بودن فضا: قبل از انجام پروژه عکاسی حتما سالن و اتاق‌ها را تمیز و مرتب کرده و هر چیزی را در جای مناسب قرار دهید. در غیر این صورت در هنگام حضور تیم عکاسی باید این کار را انجام دهید و این اتفاقات منجر به هدر رفتن زمان می‌شود. در نتیجه بر روی خروجی کار هم اثر منفی خواهد داشت. زیرا زمانی که باید صرف ایده‌پردازی و عکاسی شود صرف تمییز کردن محیط می‌شود.

  ✔ عکاسی از تجهیزات مهم: عکس‌هایی که از یک مطب یا کلینیک با نام فتوگرافی پزشکی گرفته می‌شوند همگی جنبه تبلیغاتی دارند. پس باید مهم‌ترین مواردی که نیاز است مخاطب از آن‌ها اطلاع پیدا کند در تصاویر نشان داده شوند. پیشنهاد می‌شود قبل از شروع عکاسی به طور کامل مشخص کنید که عکاسی از چه محیط یا تجهیزات پزشکی برای شما اولویت دارد. 

  ✔ عکاسی از روند انجام کار: به طور کلی در ابتدا هدف خود را از عکاسی کردن مشخص کنید. برای چه منظوری نیاز به عکاسی تبلیغاتی از کلینیک یا حتی بیمارستان دارید؟ اگر تمایل دارید روند انجام یک جراحی ساده، خدمات زیبایی و ... را نشان دهید حتما این موضوع را با ما در میان بگذارید. زیرا روند انجام کار و زمان انجام آن برای هر یک از این عنوان‌ها متفاوت است.

  مشتریان

  برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

  هزینه

  مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

  خدمات مکمل

  شاید به این خدمات هم نیاز داشته باشید

  سوالات متداول

  شاید سوال شما هم باشد

  سفارش عکاسی پزشکی از کلینیک و مطب

  همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

  ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

  دوره های آموزشی

  به دنبال یادگیری عکاسی پزشکی از کلینیک و مطب هستید؟

  نظر مشتریان

  مشتریان ما چه می گویند؟

  افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

  مقالات

  درباره عکاسی پزشکی از کلینیک و مطب بیشتر بدانیم

  از کجا شروع کنم؟

  ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

  برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم، باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
  برای همین، اولین قدم صحبت کردن ما با همدیگه است.

  ۰۲۱-۲۲۸۴۴۸۴۶