انجام شده توسط استودیو تبلیغاتی انعکاس

تصویربرداری هوایی با هلی شات


هلی شات یا تصویربرداری هوایی یعنی تجربه معرفی محصول یا خدمات با زاویه دید متفاوت. گاهی برای نشان دادن عظمت یک سازه یا تجمع افراد در محیط‌های مختلف نمی‌توان از دوربین‌ و تجهیزات معمولی استفاده کرد زیرا میدان دید محدودی دارند. بنابراین استفاده از تجهیزاتی مثل هلی شات برای فیلم‌برداری و عکاسی اهمیت پیدا می‌کند. تصاویر و ویدئوهای هوایی علاوه‌بر اینکه به خوبی یک فضا را توصیف می‌کنند باعث جذابیت بصری و ایجاد احساس متفاوت در بیننده می‌شوند. اگر قصد استفاده از خدمات فیلم‌برداری و عکاسی از ایونت، جشنواره‌ها، واحدهای صنعتی، ماشین‌آلات بزرگ، دکوراسیون و نمای ساختمان را دارید حتما استفاده از پهپاد را در دستور کار خود قرار دهید.

اگر امکان فیلم برداری از نماهای مختلف را ندارید از پهپاد (که به اشتباه به آن پهباد هم گفته می‌شود) استفاده کنید. به طور معمول برای معرفی محصولات کوچک از پهپاد استفاده نمی‌شود زیرا هم لزومی ندارد و هم اینکه مقرون به صرفه نیست. منظور از محصولات کوچک صرفا کالاهایی با ابعاد کوچک نیست. به طور کلی عکاسی یا فیلم‌برداری با پهباد تصویر کامل‌تری از هر چیز به شما ارائه می‌کند. تیم تصویربرداری استودیو انعکاس با در نظر گرفتن شرایط کسب‌وکار شما تلاش می‌کند با ارائه بهترین ویدئوهای هوایی تبلیغات موثری برای برندتان انجام دهد. 

مراحل انجام پروژه تصویربرداری هوایی یا هلی شات

تیم ما در استودیو انعکاس تلاش می‌کند تا با ثبت بهترین تصاویر و ویدئوها باعث درخشیدن برند شما شود. مراحل فیلمبرداری هوایی در استودیوی ما به ترتیب زیر است:

  • ثبت سفارش فیلمبرداری هلی شات
  • برگزاری جلسه مشاوره
  • بازدید از محل فیلمبرداری
  • ایده پردازی و طراحی سناریو
  • عکاسی و فیلم بردای
  • ادیت و تدوین ویدئوها
  • تحویل پروژه در زمان مقرر

موارد استفاده از خدمات هلی شات یا عکسبرداری هوایی

معمولا زمانی که بخواهیم از یک سوژه با ابعاد بزرگ یا یک رویداد، تصویری داشته باشیم از هلی شات استفاده می‌کنیم. همانطور که در قسمت‌های قبل گفتیم هلی‌شات به دیده‌شدن کلیات یک فضا کمک می‌کند.در نتیجه استفاده از تصویربرداری هوایی برای موارد زیر یک روش جذاب و البته منطقی است.  

تصویربرداری از ایونت و جشنواره: برای پوشش خبری هر چه بهتر این رویدادها بهتر است از هلی شات استفاده شود. به طور معمول استفاده از چندین دوربین هم نمی‌تواند جمعیت و جو حاکم بر فضا را به مخاطب نشان دهد زیرا این دوربین‌ها زاویه دید محدودی دارند. اما تصویربرداری هوایی به دلیل نامحدود بودن میدان دید می‌تواند ابهت یک گردهمایی را به تصویر بکشد.

فیلمبرداری و عکاسی از دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان: عکس‌ها و ویدئوهایی که با استفاده از هلی شات ثبت می‌شوند باعث بهتر دیده شدن دکوراسیون و نشان دادن هماهنگی اجزای محیط با هم هستند. اکر طراح ساختمان یا دکوراسیون داخلی هستید با استفاده عکسبرداری یا تصویربرداری هوایی می‌توانید ایده‌ها و همینطور کیفیت کار خود را بهتر به مخاطبانتان نشان دهید. 

مسابقات ورزشی: استفاده از کوادکوپتر یا پهپاد برای پوشش یک مسابقه ورزشی ضروری است حتی اگر آن مسابقه، حساس نباشد. تصویربرداری هوایی علاوه‌بر اینکه باعث تشخیص بهتر برخوردها و داوری درست می‌شود به ثبت تصاویر جذاب‌تر نیز کمک می‌کند. از طرفی به دلیل اینکه زمان مسابقات طولانی است استفاده از نماهای مختلف می‌تواند مانع از خستگی بینندگان آن مسابقه شود.

ساخت مستند صنعتی: حتما در تبلیغات برندهای مطرح دیده‌اید که کارخانه تولید آن محصول را از نمای بالا نشان می‌دهند. در دنیای تبلیغات از این روش عموما برای نشان دادن وسعت و البته قدرت یک کسب‌وکار استفاده می‌کنند. به بیان بهتر در هنگام تولید فیلم صنعتی از یک کارخانه نشان دادن نما و ساختمان‌های مختلف آن در یک قاب بسیار مهم است زیرا عظمت و شکوه آن واحد صنعتی را به تصویر می‌کشد. 

مشتریان

برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

هزینه

مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

خدمات مکمل

شاید به این خدمات هم نیاز داشته باشید

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد

سفارش تصویربرداری هوایی با هلی شات

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دوره های آموزشی

به دنبال یادگیری تصویربرداری هوایی با هلی شات هستید؟

نظر مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟

افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

مقالات

درباره تصویربرداری هوایی با هلی شات بیشتر بدانیم

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم، باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین، اولین قدم صحبت کردن ما با همدیگه است.

۰۲۱-۲۲۸۴۴۸۴۶