طراحی سایت نمونه کار

طراحی سایت نمونه کار و انتشار پروژه‌های که انجام داده‌اید قطعا بهترین روش برای نشان‌دادن قابلیت‌ها و توانایی شما در رفع نیاز مشتریان است. به طور معمول کاربران به با هدف آنالیز کسب‌وکار و تخصص شما رابط گرافیکی زیبا آیتمی عالی است اما اگر می‌خواهید در بین افراد مختلف منحصر به فرد به نظر برسید نیاز دارید تا توانایی و عملیات‌های خودتان در زمینه حل کردن مشکلات را نیز به نمایش بگذارید. لازمه داشتن یک سایت نمونه کار این است که شما به اندازه کافی پروژه اجرا شده یا نمونه کارهای قابل قبول داشته باشید.قرار دادن نمونه کارها در فضایی که 

سایت نمونه کار به برندیگ یک کسب‌وکار کمک می‌کند. وب سایت نمونه کار باید طوری طراحی شود که شما را به عنوان یک برند معرفی کند. در غیر اینصورت جذابیتی برای بیننده نخواهد داشت. به عنوان مثال طراحی لوگو شخصی، تایپوگرافی و استفاده از پالت رنگی متناسب با کسب‌وکارتان از جمله این موارد است. داشتن یک برند که شخیت حرفه‌ای دارد و از نمونه کارهای حرفه‌ای استفاده می‌کند مخاطبان شما را برای قرارداد بستن با شما ترغیب خواهد کرد. از طرفی داشتن پروژه‌های متفاوت در یک حوضه به کارفرما این اطلاعات را می‌دهد که شما برای رفع نیاز او تبجحر و مهارت لازم را دارید.

مراحل طراحی سایت نمونه کار در استودیو انعکاس

روند طراحی سایت نمونه کار در استودیو انعکاس از برگزاری جلسه و شنیدن نظرات شما شروع می‌شود. شما به عنوان کارفرمای پروژه می‌توانید در تمام مراحل نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.
  • ثبت سفارش ساخت سایت نمونه کار
  • برگزاری جلسه برای شنیدن اهداف شما از طراحی سایت
  • ارائه طرح اولیه طراحی سایت نمونه کار
  • انجام اصلاحات با توجه به نظر کارفرما و ایرادات احتمالی
  • راه اندازی سایت بر روی دامنه اصلی
  • تحویل پروژه و پشتیبانی از سایت

صفحه اصلی: اولین چیزی که کاربران در سایت شما می‌بینند صفحه خانه یا صفحه اصلی است. محتوای شما در این صفحه باید به گونه‌ای باشد که آن‌ها در کمتر از 15تاثیه احساس خوبی نسبت به آن پیدا کنند. شما باید در صفحه اول با استفاده از المان‌های بصری، نوع کسب‌وکار و شخصیت برندتان را به خوبی توضیح دهید. استفاده از رنگ‌های مناسب و توجه به طراحی ui سایت در این مسیر بسیار کمک‌کننده است. از طرفی دسترسی به امکانات این صفحه باید بسیار آسان باشد امکانات صفحه اصلی شامل: منو خدمات، صفحه محصولات، تماس با ما، درباره ما و ... باشد.به یاد داشته باشید  طبق تحقیقات انتجام شده ، کاربران برای تصمیم‌گیری در مورد یک برند تنها به 2 تا 3 دقیقه زمان نیاز دارند در نتیجه تلاش کنید در این مدت کوتاه بیشترین اثرگذاری را داشته باشید.

درباره ما: صفحه درباره ما همان بخشی است که شما می‌تواند در آن از توانایی‌ها، حوزه فعالیت، سابقه کاری، تجربیات و ... صحبت کنید. صحبت کردن در مورد سلیقه و انتخاب‌های شما (به صورت مختصر) در این بخش می‌تواند کارفرما را با شخصیت شما آشنا کند. جدای از اینکه انتخاب شما به خاطر نمونه کارها و شخصیت شما اتفاق می‌افتد اما نشان دادن پویایی و انگیزه بالا به کارفرما او را بیش از پیش به بستن قرارداد با شما ترغیب می‌کند. چرا که بیشتر افراد بر این باورند که افراد با پشتکار و پویا افراد خلاق و تاثیرگذاری هستند. اگر کاربر یا هر فرد دیگری از وبسایت و شخصیت شما خوشش بیاید اما نتواند با شما ارتباط برقرار کند، همه کارهای‌تان به باد می‌رود.ستند.

صفحه نمونه کار: هدف بیشتر کاربرانی که وارد سایت شما می‌شوند دیدن نمونه کارها است. صفحه نمونه کار باید یکی از بهترین و قوی‌ترین بخش‌های سایت باشد زیرا رسالت وب‌سایت شما پروسه انجام کار در نمونه‌ها باید به خوبی مشخص شود. 

معرفی مشتری: بخش مشتریان عموما به نظر افراد یا شرکت‌هایی که سابقه کار با شما را دارند اختصاص دارد. در این بخش شما نظر مشتریان را در قالب یک پیام کوتاه با عکس او منتشر می‌کنید. در این حالت افرادی که می‌خواهند با شما همکاری کنند یا مدیران استخدام شرکت‌ها با دیدن حجم زیادی از نظرات مثبت به کار شما اطمینان پیدا کرده و همکاری با شما را آغاز می‌کنند. 

 

مشتریان

برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

هزینه

مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد

سفارش طراحی سایت نمونه کار

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دوره های آموزشی

به دنبال یادگیری طراحی سایت نمونه کار هستید؟

نظر مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟

افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

مقالات

درباره طراحی سایت نمونه کار بیشتر بدانیم

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین اول قدم، صحبت کردن ما با همدیگه هست.