خدمات طراحی سایت نمونه کار و شخصی


طراحی سایت پورتفولیو باعث می‌شود مخاطبان در کم‌ترین زمان با مهارت و سطح کار شما آشنا شوند. بستر این نوع از سایت‌ها بهترین مکان برای نمایش رزومه و تجربه‌های کاری شخص یا شرکت است. در سایت نمونه کار به منظور افزایش جذابیت از المان‌های تصویری در کنار نمونه‌کارهای مختلف استفاده می‌شود. بنابراین می‌توان گفت: ساخت سایت پورتفولیو برای گسترش فعالیت افرادی مثل: طراحان گرافیک، توسعه‌دهندگان وب، عکاسان و هنرمندان فضای بسیار مناسبی است؛ چون علاوه بر نشان دادن مهارت و تخصص شخص یا شرکت باعث برندسازی هم می‌شود. 

سایت شخصی یا نمونه کار شامل تصاویر، ویدیوها، فایل‌های صوتی، لینک‌ها به پروژه‌های قبلی، توصیف و توضیحات مرتبط با هر نمونه کار باشد. از جمله مزایای سایت نمونه کار این است که فرایند ارائه رزومه به کارفرما را تسریع می‌کند چرا که تمامی توانایی‌ها، مهارت‌ها، استعدادها، تحصیلات و سوابق شغلی شما به خوبی در آن قابل مشاهده است. از پورتفولیو به عنوان یک ابزار موثر برای نمایش قابلیت‌های فرد به کارفرمایان استفاده می‌شود. همچنین، می‌تواند از این فضا به عنوان یک راه ارتباطی با دیگر افراد یا سازمان‌های مرتبط استفاده کنید. این موارد برای طراحی سایت شرکتی هم صادق است.

مراحل طراحی سایت نمونه کار

روند طراحی سایت نمونه کار در استودیوی انعکاس از برگزاری جلسه و شنیدن نظرات شما شروع می‌شود. شما به عنوان کارفرمای پروژه می‌توانید در تمام مراحل، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

  • ثبت سفارش طراحی سایت نمونه کار
  • برگزاری جلسه برای شنیدن اهداف شما
  • ارائه نسخه اولیه از سایت
  • انجام اصلاحات و رفع ایرادات احتمالی
  • راه‌اندازی سایت بر روی دامنه اصلی
  • تحویل پروژه و پشتیبانی از سایت

مواردی که باید در طراحی سایت نمونه کار رعایت شوند

اولین نکته برای راهاندازی سایت پورتفولیو این است که صفحه اصلی سایت باید جذاب، کاربرپسند و متناسب با کسبوکار شما باشد. این صفحه شامل بخشهایی است که کاربران برای دیدن آنها وارد صفحه اصلی سایت میشوند. مهمترین بخشهای سایت نمونه کار عبارتنداز:

خدمات :(Services Section) در این بخش باید خدماتی که ارائه میکنید را با جزئیات توضیح دهید. برای درک بهتر کاربر از این صفحه میتوانید هر خدمت را با تصاویر مرتبط نمایش دهید. به یاد داشته باشید که اساس کار طراحی سایت نمونه کار استفاده از عکسها و المان‌‌های بصری است.

بخش درباره ما :(Introduction Section) این بخش برای معرفی شما استفاده میشود. هر چیزی که بهتر است مخاطبان شما در مورد فعالیتهایتان بدانند در این قسمت آورده میشود (گذاشتن این مطالب اختیاری است). بخش معرفی شامل یک عکس پروفایل، توضیحی کوتاه درباره نوع فعالیت و تخصصتان است

نظرات مشتریان :(Testimonials Section) نظر مشتریان یکی از مهمترین بخشهای سایت نمونه کار به حساب میآید چون باعث افزایش اعتماد مخاطبان میشود. افراد با دیدن این بخش در سایت پورتفولیو و خواندن نظرات دیگران راحتتر میتوانند کار خود را به شما بسپارند برای تکمیل این بخش نظرات و بازخوردهایی که از مشتریان دریافت کردهاید را قرار دهید. نظرات مشتریان میتواند به صورت غیرمستقیم تعداد سفارش‌های شما را افزایش دهد.

نمونه کارها :(Portfolio Section) اصلی‌ترین بخش سایت نمونه کار همین قسمت است. می‌توانید طرح‌های گرافیکی، نمونه طراحی سایت فروشگاهی که راه‌اندازی کرده‌اید، نمونه طراحی دکوراسیونی که انجام داده‌اید و ... را در این بخش قرار دهید. در این قسمت باید بهترین نمونه‌ کارهای شما (به انتخاب خودتان) نمایش داده شوند. سعی کنید از نمونه کارهای باکیفیت استفاده کنید تا صفحه جذابی برای معرفی کسب‌وکارتان ارائه دهید

ارتباط با ما :(Contact Us Section) بخش ارتباط با ما جایی است که شما باید تمام روشهای ارتباطی مثل: شماره تماس، لینکشبکههای اجتماعی مانند لینکدین (حتی اگر از خدمات تبلیغاتی لینکدین استفاده نمی‌کنید هم آدرس آن را در این بخش قرار دهید)، فرم تماس، فرم ثبت نام و آدرس ایمیل خود را در آن قرار دهید. این قسمت را هم میتوان یکی از مهمترین قسمتها دانست؛ زیرا اگر کسی قصد همکاری با شما را داشته باشد در صورت پیدا نکردن راههای ارتباطی منصرف خواهد شد.

 

طراحی سایت شخصی به برند شدن شما کمک می‌کند

در طراحی وبسایت شخصی مهمترین چیزی که باید به آن توجه کنیم برندسازی شخصی است. برندسازی شخصی یعنی معرفی هر چه بهتر خودتان در بین متخصصان حرفهای. زمانی میتوانید از درست بودن مسیر خود اطمینان حاصل کنید که اصول ابتدایی در طراحی سایت مثل: سادگی، دسترسی آسان به بخشهای مختلف و هویت بصری قوی را در آن رعایت کرده باشید. در این صورت است که سایت معرف شما شانس بیشتری برای دیده‌ شدن خواهد داشت. از مهمترین مزیتهایی که طراحی این نوع سایتها برایتان دارد رزومه‌سازی و برندینگ است که به بررسی این دو مورد میپردازیم:

رزومه‌سازی: زمانی که شما یک سایت رزومهای بهینه‌ شده برای موتورهای جستجو داشته باشید تمام افراد میتوانند رزومه، تخصص و سوابقتان را ببینند. در نتیجه به افراد زیادی معرفی شده و میتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید. اگر شما از یک سایت حرفهای (با توجه به مواردی که در قسمت بالا گفتیم) برای معرفی خود استفاده کنید بیشتر مورد توجه کارفرماها و مدیران شرکتهای بزرگ قرار میگیرید. همین موضوع باعث میشود شانس بیشتری نسبت به رقبای خود داشته باشید زیرا شما بدون اینکه متوجه شوید در نگاه آن شخص یک فرد حرفهای و کاربلد معرفی شدهاید.

برندینگ: طراحی این سایتها برای Branding افراد بسیار مناسب است. برندینگ به شناخته شدن بیشتر شما و مهارتتان کمک میکند. مخاطبانی هستند که ارزش کار شما را از این طریق درک میکنند. میتوانید تخصص خود را به عنوان یک صاحب‌نظر به گوش همگان برسانید، اهدافی که مدنظرتان هست را آموزش دهید، مطالبی با موضوعات دلخواه منتشر کنید، عکسهای دلخواهی از خود یا موارد متنوع داشته باشید و در رتبههای بالای نتایج گوگل قرار بگیرید

شبکهسازی: فرض کنید در حوزهای صاحب نظر و متخصص هستید. بدون شک برای گسترش کسب‌وکار خود نیاز به ارتباطات گسترده با افراد دیگر دارید. شبکه‌سازی با افراد متخصص یکی از الزاماتی است که سایتهای شخصی شما را به آن میرسانند. علاوه بر این افرادی که در گوگل به دنبال کسب اطلاعات در مورد حوزه فعالیت شما هستند هم می‌توانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.

 

مشتریان

برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

هزینه

مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

خدمات مکمل

شاید به این خدمات هم نیاز داشته باشید

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد

سفارش خدمات طراحی سایت نمونه کار و شخصی

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دوره های آموزشی

به دنبال یادگیری خدمات طراحی سایت نمونه کار و شخصی هستید؟

نظر مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟

افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

مقالات

درباره خدمات طراحی سایت نمونه کار و شخصی بیشتر بدانیم

آیا طراحی سایت مشاغل و کسب و کارهای مختلف با یکدیگر متفاوت‌ است ؟
آیا طراحی سایت مشاغل و کسب و کارهای مختلف با یکدیگر متفاوت‌ است ؟

طراحی سایت برای تبلیغات دیجیتالی ضروری است؛ در فضای مجازی با چالش‌های مختلف، داشتن وبسایت آینده‌دار‌ترین راه برای تبلیغات کسب و کارهای مجازی است؛ با نمایش برند شما در گوگل، بیشتر بازدید برای برند شما را خواهد داشت.

سئوی سایت چیست؟ بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو چه اهمیتی دارد؟
سئوی سایت چیست؟ بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو چه اهمیتی دارد؟

طراحی وبسایت پایه‌های یک فعالیت اصولی را می‌سازد اما برای موفقیت از طریق وبسایتتان نیاز به بهینه‌سازی آن دارید تا سایت طراحی شده شما دیده شود. طراحی سایت سئو شده از ابتدا امکان‌پذیر نیست اما می‌توانید وبسایتی را طراحی کرده سپس آن را سئو کنید.

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم، باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین، اولین قدم صحبت کردن ما با همدیگه است.

۰۲۱-۲۲۸۴۴۸۴۶