لینکدین

لینکدین یک شبکه تخصصی و حرفه‌ای برای معرفی و تبلیغ کسب‌وکارها است. این شبکه اجتماعی امکان اینکه شما با افراد حرفه‌ای در حوزه کاری خودتان آشنا شوید را در یک بستر کاملا تخصصی فراهم می‌کند. شما با کمک لینکدین می‌توانید: شبکه سازی کنید، نیروهای متخصصی که نیاز دارید را پیدا کنید، کسب‌وکار خودتان را با جزئیات معرفی کرده و باعث افزایش مشتری شوید. به خصوص اگر شغل شناخته شده‌ای نداشته باشید.

شاید برای شما عجیب باشد اما از لینکدین با هدف بازاریابی نیز می‌توان استفاده کرد! برخلاف تصور عموم، لینکدین فقط برای ساخت رزومه یا معرفی بیزینس نیست بلکه بستری مناسب برای بازاریابی B2B است. شما می‌توانید با استفاده از لینکدین، خدمات و محصولات خود را معرفی کرده و به فروش برسانید. (البته به شرطی که فرهنگ حضور در آن را رعایت کنید) زیرا این پلتفرم امکانات مختلفی مثل: ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی، انتشار مقالات معتبر و ... را دارد.

 

مراحل انجام پروژه ارائه خدمات لینکدین

خدمات حوزه سوشال مدیا تفاوت‌های زیادی با سایر خدمات ما دارد مهم‌ترین این تفاوت‌ها طولانی بودن مدت همکاری است. اما به طور کلی نحوه انجام پروژه‌های سوشال مدیا از جمله اینکدین در استودیو انعکاس به شرح زیر است:
  • ثبت سفارش
  • برگزاری جلسه برای شنیدن نظرات شما و آشنایی با تیم دیجیتال مارکتینگ
  • شروع پروژه با توجه به مصوبات جلسه
  • ارائه تقویم ماهیانه در ابتدای هر ماه
  • گزارش عملکرد پیج در انتهای هر ماه
  • تحلیل لینکدین

اصول مهم برای موفقیت در لینکدین مارکتینگ 

نکاتی که در توضیحات بالا به آن اشاره کردیم به شرطی برای کسب‌وکار شما اتفاق می‌افتد که قادر باشید صفحه بیزینسیتان را به خوبی مدیریت کنید. مدیریت یک اکانت، کار به ظاهر ساده‌ای است اما رعایت تمامی این نکات توسط یک شخص اصلا ساده‌ نیست. تیم دیجیتال مارکتینگ استودیو انعکاس با رعایت اصول و قوائد این فضای تخصصی و توجه ویژه به نکات زیر به شما در مدیریت کسب‌وکارتان کمک می‌کند:

معرفی کامل شخصیت یک کسب‌وکار: شما چه کسی هستید و دقیقا چه خدماتی ارائه می‌کنید؟ برای اینکه بتوانید کسانی که شغل مکمل شما را دارند پیدا کنید  یا دسترسی  آن اشخاص را به خودتان آسان‌تر کنید باید خودتان و شخصیت کاریتان را به خوبی معرفی کنید. فراموش نکنید! شما با افراد حرفه‌ای روبه‌رو هستید پس باید به حرفه‌ای ترین حالت ممکن این کار را انجام دهید.

رعایت فرهنگ فضای لینکدین: حال‌وهوای هر پلتفرمی با دیگری متفاوت است. به عنوان مثال شما نمی‌توانید محتوای وب‌سایت خود را مشابه با محتوای اینستاگرام منتشر کنید زیرا فرهنگ این دو فضا مشابه یکدیگر نیست و در صورت چنین کاری اتفاق خوبی برای سایت شما رخ نخواهد داد. برای اینکه استراتژی بازاریبابی شما موفق شود باید بدانید چه محتوایی برای چه پلتفرمی مناسب است.

تمرکز بر روی شبکه سازی: یکی از اهداف راه‌اندازی لینکدین بدون شک شبکه‌سازی بوده است و در نتیجه هر چه بتوانید روی این قسمت وقت بیشتری بگذارید و دایره ارتباطات خود را گسترده‌تر کنید، کسب‌وکارتان گسترش بیشتری پیدا می‌کند و در معرض دید افراد بیشتری قرار می‌گیرد. از طرفی ارتباط با افراد مختلف باعث بیشتر دیده‌شدن شما و البته جلب اعتماد دیگران می‌شود.

تولید محتوای ارزشمند: با تولید و انتشار یک محتوای باکیفیت می‌توانید ارزش آفرین باشید. اگر شما چیزی به دانش مخاطب خود اضافه کنید قطعا و فراموشتان نمی‌کند. لینکدین یکی از بهترین بسترهای رایگان برای انتشار محتوا و مقالات است. بنابراین تلاش کنید با تولید محتوای جذاب و کاربردی خودتان را به عنوان یک منبع موثق و قابل اعتماد نشان دهید تا دیگران بتوانند از مقالات و مطالب شما استفاده کنند. ضمنا اینکه باید همیشه به‌روز باشید و بتوانید جدیدترین اخبار مربوط به حوزه کاری، اتفاقات مربوط به کسب و کارتان، اطلاعات محصولات و خدمات جدید را پوشش دهید.

 

 

مشتریان

برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

هزینه

مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد

سفارش لینکدین

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دوره های آموزشی

به دنبال یادگیری لینکدین هستید؟

نظر مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟

افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

مقالات

درباره لینکدین بیشتر بدانیم

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین اول قدم، صحبت کردن ما با همدیگه هست.