متا تور یا تور مجازی عکاسی


متاتور مجازی، سفری به بُعد سوم. تور مجازی یا گردش مجازی، تجربه سفر آنلاین است که امکان بازدید از مکانهای مختلف از راه دور را فراهم میکند. به عنوان مثال با استفاده از تور مجازی میتوانید سفر در یک موزه، فروشگاه، شرکت، شهر و یا حتی یک کشور را تجربه کنید. برای لمس بهتر مکانها از راه دور، این تورها معمولا به صورت سهبعدی ارائه میشوند که در آن از فناوری سهبعدی برای نمایش محتوا استفاده میکنند. از طریق تور مجازی کاربران میتوانند به صورت سهبعدی از محیط و فضاهای مختلف دیدن کنند.

با استفاده از تکنولوژی سهبعدی حتی کاربرانی که در آن محیط حضور ندارند هم میتوانند به صورت واقعی به نظر برسند. خدمات تور مجازی به مخاطبان اجازه میدهد تا با جزئیات و دقت بالا فضاهای مختلف را بررسی کنند و از تجربه واقعی و بینظیری برای دیدن مکان‌های مختلف بهرهمند شوند. ساخت تور مجازی برای بسیاری از مشاغل که نیاز به معرفی فضای کسبوکار خود دارند انتخاب مناسبی است. به بیان بهتر کسب‌وکارهایی که فضای کار آن‌ها در جذب مشتری تاثیر زیادی دارد مثل کافهها، رستورانها، کلینیکهای پزشکی، تالارها، هتلها و ... می‌توانند از تور مجازی عکاسی برای تبلیغات خود استفاده کنند. 

تور مجازی استودیو

فرایند تولید تور مجازی عکاسی

سفارش ساخت تور مجازی عکاسی در استودیو انعکاس طی فرایند زیر انجام می‌شود. شما می‌توانید در تمام این مراحل نظرات و پیشنهادات خود را با کارشناسان تیم ما در میان بگذارید:

  • ثبت سفارش تولید متاتور
  • برگزاری جلسه برای شنیدن نظرات شما
  • اجرای پروژه
  • ارسال خروجی اولیه برای تایید پروژه
  • ادیت پروژه (در صورت نیاز)
  • تحویل پروژه در زمان مقرر

کسب‌وکارهایی که به تور مجازی نیاز دارند

تور مجازی یک ابزار بسیار قدرتمند برای افزایش مخاطب است. مخاطبان شما نمی‌توانند در فضای فیزیکی با همه خدمات شما آشنا شوند اما از طریق متاتور این امکان برای آن‌ها فراهم می‌شود. ساخت تور مجازی به طور معمول به عهده استودیوها است. اگر شما نیز برای تبلیغات کسب‌وکار خود نیاز به سفارش تور مجازی عکاسی دارید می‌توانید با ما در استودیو انعکاس تماس بگیرید. متاتورهای مجازی نه تنها برای سفر و گردشگری مناسب هستند، بلکه می‌توانند برای موارد دیگری هم مفید باشند چون قابلیت‌های خاصی مثل نشان دادن متراژ فضا دارند. در ادامه مطلب به معرفی چندین کسب‌وکار که بیشترین نیازها را به تولید متاتور دارند می‌پردازیم:

✔ هتل‌ها: افرادی که قصد سفر دارند قبل از رزرو هتل علاقه زیادی دارند که فضای آن را مشاهده کنند. هتل‌هایی که به دنبال مشتریان جدید هستند، با ارائه تور مجازی، می‌توانند افراد را به فضای خود جذب کنند.

✔ رستوران و کافه: یکی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب رستوران و کافه موقعیت مکانی و دکوراسیون آن است. شما می‌توانید با استفاده از متاتور به راحتی، فضای کافه و رستوران خود را برای افراد توضیح دهید.

✔ اماکن اجاره‌ای: اماکنی مانند استودیو ضبط صدا، سینما خانگی، فضای کار مشارکتی، تالارها، باغ و... برای اجاره نیاز به بررسی دقیق موقعیت مکان توسط مشتری دارند. متاتور به راحتی این خواسته را برای شما و مشتریانی که دارید فراهم می‌کند.

✔ مشاغل مرتبط با املاک: متاتورهای مجازی برای املاک و مستغلات، شرکت‌های ساختمانی و برخی صنایع دیگر مناسب است. با ارائه تور مجازی می‌توانید موقعیت ملک را به خوبی برای مشتریان توضیح دهید و به سریع‌تر پیش‌رفتن کارها کمک کنید.

✔ سازمان تجاری: تورهای مجازی برای شرکت‌هایی که محصولات آن‌ها به طور فیزیکی قابل دسترس نیست، مثل فروشگاه‌های آنلاین، بسیار مناسب است. با ارائه تور مجازی، می‌توانید در میان مشتریان خود اعتبار زیادی کسب کنید. استفاده از این روش می‌تواند به افزایش فروش و جذب مشتریان جدید هم کمک کند.

 

اگر شما هم نیاز به ساخت تور مجازی محیطی دارید ... 

تور مجازی یک ابزار بسیار قدرتمند برای افزایش مخاطب است. مخاطبان شما نمی‌توانند در فضای فیزیکی با همه خدمات شما آشنا شوند اما از طریق متاتور این امکان برای آن‌ها فراهم می‌شود. ساخت تور مجازی به طور معمول به عهده استودیوها است. اگر شما نیز برای تبلیغات کسب‌وکار خود نیاز به سفارش تور مجازی عکاسی دارید می‌توانید با ما در استودیو تبلیغاتی انعکاس تماس بگیرید.

 

مشتریان

برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

خدمات مکمل

شاید به این خدمات هم نیاز داشته باشید

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد

سفارش متا تور یا تور مجازی عکاسی

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

نظر مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟

افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

مقالات

درباره متا تور یا تور مجازی عکاسی بیشتر بدانیم

مهم ترین تجهیزات ساخت ویدیو تبلیغاتی
مهم ترین تجهیزات ساخت ویدیو تبلیغاتی

تجهیزات مورد نیاز برای ساخت ویدیو عبارتند از دوربین حرفه‌ای برای ضبط تصاویر با کیفیت، میکروفون برای ضبط صداها با کیفیت بالا، و نرم‌افزارهای ویرایش برای مونتاژ و تنظیم تصاویر و صداها. همچنین، استفاده از تجهیزات نورپردازی مناسب مانند نورپردازها، نورافکت‌ها و تراشهای نوری نیز برای ایجاد جلوه‌های ویژه و بهترین نورپردازی در ویدیوها اهمیت دارد.

ویدیو مارکتینگ چیست و چگونه باعث افزایش فروش می شود ؟
ویدیو مارکتینگ چیست و چگونه باعث افزایش فروش می شود ؟

ویدیو مارکتینگ یا بازاریابی ویدیویی یکی از فرایندهای پر سود برای افزایش مخاطب است که با استفاده از ویدیو‌های تبلیغاتی انجام می‌شود. ساخت ویدیوهای تبلیغاتی برای هر کسب‌وکاری مفید است به شرطی که نکات مربوط به آن به خوبی رعایت شود.

انواع تیزر تبلیغاتی
انواع تیزر تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی از لحاظ نوع ساخت در چهار دسته مختلف قرار می‌گیرند که این دسته‌بندی‌ها عبارتند از: تیزر تبلیغاتی رئال، تیزر تبلیغاتی انیمیشن و تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم، باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین، اولین قدم صحبت کردن ما با همدیگه است.

۰۲۱-۲۲۸۴۴۸۴۶