انجام شده توسط استودیو تبلیغاتی انعکاس

ساخت فیلم آموزشی


ساخت فیلم آموزشی تعامل شما با مخاطب را بیشتر می‌کند. اگر مدرس، معلم و یا صاحب کسب‌وکارهایی هستید که خدمات آموزشی ارائه می‌دهند با استفاده از فیلم آموزشی می‌توانید تعامل بهتری با مخاطبان برقرار کنید. انتشار فیلم آموزشی  و تحلیل واکنش‌ افراد نسبت به آن باعث می‌شود شما از نیاز آن‌ها مطلع شوید و با رفع آن‌نیازها اعتمادشان را جلب کنید. فراموش نکنید! مخاطبان به کسی اعتماد می‌کنند که دانش کافی و قدرت انتقال آن را داشته باشد. در واقع هدف از ضبط ویدیو آموزشی جلب اعتماد و جذب مخاطب است. شما نیز اگر می‌خواهید در این دو مورد موفق عمل کنید باید از همین روش استفاده کنید.

زمانی که شما چند ویدیو آموزشی باکیفیت از خدمات خود ارائه می‌کنید به عنوان یک منبع موثق در آن حوزه مطرح می‌ شوید. در نتیجه کسانی که شما را نمی‌شناسند یا تجربه کار با شما را ندارند نیز به محتوای تولید‌شده اعتماد می‌کنند. در واقع اعتمادسازی تنها کاری است که از شما در نظر افراد یک فرد حرفه‌ای می‌سازد. چنانچه شما صاحب آموزشگاه (هر نوع آموزشگاهی)، مدرس یا معلم هستید و نیاز به تولید فیلم آموزشی برای یوتیوب، اینستاگرام، سایت و ... را دارید می‌توانید روی کمک ما در استودیو انعکاس حساب کنید.

مراحل ساخت فیلم آموزشی در استودیو انعکاس:

ما برای ضبط فیلم آموزشی مراحلی را تعریف کرده‌ایم. تلاش می‌کنیم با رعایت اصول بهترین خدمات تولید فیلم را به مشتریانمان ارائه دهیم. مراحل تکمیل پروژه در استودیو انعکاس به ترتیب زیر است:

 • ثبت سفارش ساخت فیلم آموزشی
 • برگزاری جلسه برای هماهنگی بیشتر با شما
 • تعیین سر فصل ها و طرح درس
 • ایده پردازی برای نحوه تولید محتوا و جزئیات
 • فیلم‌برداری
 • تدوین فیلم آموزشی
 • ادیت و تحویل پروژه


نمونه کارها

نمونه کارهای ساخت فیلم آموزشی

برای مشاهده نمونه کارها بر روی آن ها کلیک کنید.

 • همه نمونه کارها
  همه نمونه کارها

  روش هایی برای تولید یک فیلم آموزشی جذاب

  ساخت فیلم آموزشی با گوشی اولین چیزی است که به ذهن شما می‌رسد اما خوب است بدانید کلیپ‌هایی که بدون رعایت تکنیک‌های فیلم‌برداری و تجهیزلت تولید می‌شوند برای شما آورده‌ای نخواهند داشت. استفاده از تکنیک‌های نورپردازی، فضاسازی (با توجه به موضوع ویدیو) و ... از جمله رفتارهایی است که باعث استقبال افراد از محتوای تولید شده می‌شود. ما در استودیو تبلیغاتی انعکاس برای جذاب‌شدن ویدیو‌های آموزشی از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنیم که این روش‌ها با توجه به طرح درس و محتوای قابل ارائه شما انتخاب می‌شوند:

  استفاده از تصاویر گرافیکی: در این روش از تصاویر گرافیکی متحرک برای توضیح بیشتر استفاده می‌کنیم. به طور مثال فرض کنید هنگام تولید فیلم آموزشی زمانی که مدرس راجب یک نمودار سهمی صحبت می‌کند،  نمودار و تغییرات آن در تصویر ظاهر می‌شود. یکی از بهترین ایده‌ها برای جلوگیری از یکنواختی و افزایش جذابیت ویدیو تولید موشن گرافی است.

  فیلم‌برداری از مانیتور به صورت جداگانه: در این روش از مدرس و فیلمی که مطالب را با استفاده از آن توضیح می‌دهد جداگانه فیلم‌برداری می‌کنیم و در مرحله تدوین مطالب را با توجه به صحبت‌های او بر روی فیلم اصلی قرار می‌دهیم. این کار باعث افزایش کیفیت تصاویر می‌شود. به طور کلی اگر مشکلی در ضبط وجود داشته باشد در مراحل تدوین ویدیو می‌توان آن را برطرف کرد.

  مشتریان

  برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

  هزینه

  مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

  خدمات مکمل

  شاید به این خدمات هم نیاز داشته باشید

  سوالات متداول

  شاید سوال شما هم باشد

  سفارش ساخت فیلم آموزشی

  همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

  ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

  دوره های آموزشی

  به دنبال یادگیری ساخت فیلم آموزشی هستید؟

  نظر مشتریان

  مشتریان ما چه می گویند؟

  افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

  مقالات

  درباره ساخت فیلم آموزشی بیشتر بدانیم

  از کجا شروع کنم؟

  ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

  برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم، باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
  برای همین، اولین قدم صحبت کردن ما با همدیگه است.

  ۰۲۱-۲۲۸۴۴۸۴۶