1397

قصه ما از اینجا شروع شد شهریور ماه سال1397 انعکاس به عنوان یک استودیو تبلیغاتی شروع به کار کرد. ما در ابتدای کار، سفارشات عکاسی تبلیغاتی و ساخت ویدیو را انجام می‌دادیم. کم کم به قابلیت‌هایی که داشتیم اعتماد کردیم و پا در عرصه سوشال گذاشتیم تا در این میدان پر رقابت هم خودمان را محک بزنیم.

1397

1398

تجربه‌های جدید و جدیدتر... سال 98 برای ما پر از تجربه‌های جدید بود. با اضافه شدن افراد جدید و کاربلد فعالیتمان را در حوزه سوشال گسترش دادم. کسب تجربه‌های موفق در این زمینه انگیزه و انرژی ما را دو چندان کرد؛ پس این بار شروع کردیم به ارائه تصاویری جذاب و خلاق در قالب خدمات گرافیک. در پایان سال 98 ما یک تیم جوان بودیم که در عین نوپا بودن موفقیت‌های کوچک و بزرگ زیادی را کسب کرده بودیم.

1398

1399

یک ایده جدید... داشتن تجربه‌های موفق در حوزه‌ی گرافیک، عکاسی و سوشال باعث شد توانایی‌های خودمان را باور کنیم و قدم‌های محکم‌تری در زمینه‌ی تبلیغات برداریم. برای کامل کردن این پکیج، خدمات سئو و طراحی را به مجموعه‌ی انعکاس اضافه کردیم. در نتیجه در پایان سال 99 تبدیل شدیم به یک تیم جوان و پرانگیزه که به دنبال ایده‌های تبلیغاتی ناب برای کسب و کارهای مختلف بود.

1399

1400

تغییر تاکتیک دادیم... پکیج خدمات تبلیغاتی ما در این چند سال کامل شده بود پس تصمیم گرفتیم رویکردمان را عوض کنیم تا تبدیل به بهترین خودمان شویم. برای تحقق این هدف تغییرات زیای را در ساختار استودیو ایجاد کردیم و در نهایت تبدیل شدیم به یک استودیوی تبلیغاتی به تمام معنا در زمینه‌ی: سایت، سوشال، گرافیک، صوت، عکاسی و تمام خدماتی که از یک استودیو حرفه‌ای انتظار دارید.

1400

1401

چالش‌های جدید... ما در انعکاس برای تبدیل شدن به یک شرکت تبلیغاتی حرفه‌ای چالش‌های جدیدی را در این سال تجربه کردیم؛ تا بتوانیم با ارائه خدمات تبلیغاتی خلاقانه، کسب‌وکار شما را تا رسیدن به قله‌های موفقیت همراهی کنیم. ما به عنوان یک تیم حرفه‌ای و با تجربه در زمینه‌های مختلف از جمله طراحی وبسایت، راه‌اندازی و مدیریت رسانه‌های اجتماعی، تولید محتوا، عکاسی و فیلم‌سازی، ارائه خدمات سئو و بازاریابی دیجیتال، به دنبال بهترین راهکارها و استراتژی‌های تبلیغاتی برای مشتریانمان هستیم.

1401

1402

پر قدرت‌تر ادامه می‌دهیم ... با بهره‌گیری از تجربه‌های گذشته، در سال 1402 ما به تلاش بیشتری برای نوآوری و ارتقاء خدماتمان پرداختیم. پس تیمی متخصص و با استعداد را به جمع انعکاس اضافه کردیم تا بتوانیم رویکردهای جدیدتری را در اجرای استراتژی‌های تبلیغاتی به کار گیریم. انعکاس امروز به عنوان همراهی دلسوز و قابل اعتماد با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته، تحقیقات بازار، تحلیل داده‌ها و تعیین هدف می‌تواند رشد و موفقیت کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ را تضمین کند.

1402
از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم، باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین، اولین قدم صحبت کردن ما با همدیگه است.

۰۲۱-۲۲۸۴۴۸۴۶