1397

قصه ما از اینجا شروع شد شهریور ماه سال1397 انعکاس به عنوان یک استودیو تبلیغاتی شروع به کار کرد. ما در ابتدای کار، سفارشات عکاسی تبلیغاتی و ساخت ویدیو را انجام می‌دادیم. کم کم به قابلیت‌هایی که داشتیم اعتماد کردیم و پا در عرصه سوشال گذاشتیم تا در این میدان پر رقابت خودمان را محک بزنیم.

1397

1398

تجربه‌های جدید و جدیدتر... سال 98 برای ما پر از تجربه‌های جدید بود. با اضافه شدن افراد جدید و کاربلد فعالیتمان را در حوزه سوشال گسترش دادم. کسب تجربه‌های موفق در این زمینه انگیزه و انرژی ما را دو چندان کرد پس این بار شروع کردیم به ارائه تصاویری جذاب و خلاق در قالب خدمات گرافیک. در پایان سال 98 ما یک تیم جوان بودیم که در عین نوپا بودن موفقیت‌های کوچک و بزرگ زیاد و البته مشتریان خوشحالی داشتیم.

1398

1399

یک ایده جدید... داشتن تجربه‌های موفق در حوزه‌ی گرافیک، عکاسی و سوشال باعث شد توانایی‌های خودمان را باور کنیم و قدم‌های محکم‌تری در زمینه‌ی تبلیغات برداریم. برای کامل کردن این پکیج، خدمات سئو و طراحی را به مجموعه‌ی انعکاس اضافه کردیم. در نتیجه در پایان سال 99 تبدیل شدیم به یک تیم جوان و پرانگیزه که به دنبال ایده‌های تبلیغاتی ناب برای کسب و کارهای مختلف بود.

1399

1400

تغییر تاکتیک دادیم... پکیج خدمات تبلیغاتی ما در این چند سال کامل شده بود پس تصمیم گرفتیم رویکردمان را عوض کنیم تا تبدیل به بهترین خودمان شویم. تبدیل شدیم به یک استودیو تبلیغاتی به تمام معنا در زمینه‌ی: سایت، سوشال، گرافیک، صوت، عکاسی و تمامی خدماتی که از یک استودیو حرفه‌ای انتظار دارید.

1400

1401

انعکاس امروز یک آژانس تبلیغاتی حرفه‌ای است که با ارائه خدمات تبلیغاتی خلاقانه کسب‌وکار شما را تا رسیدن به سر منزل مقصود همراهی می‌کند.

1401
از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین اول قدم، صحبت کردن ما با همدیگه هست.