طراحی سایت شخصی

 بهترین راه برای معرفی خودتان به عنوان یک متخصص و فرد حرفه‌ای، طراحی سایت شخصی است. یک سایت شخصی شامل: مشخصات فردی، تصویر شخص، مدارک تحصیلی، دوره‌های گذرانده شده، پروژه‌ها، راه‌های ارتباطی و آدرس سایر شبکه‌های اجتماعی می‌شود. در واقع شما با ساخت یک سایت شخصی، رزومه خود را در حرفه‌ای‌ترین حالت در معرض دید عموم قرار می‌دهید. این کارارزش بسیار زیادی دارد زیرا برای ارسال رزومه، ارائه لینک یک سایت به جای فایل PDF به حرفه‌ای دیده شدن شما کمک زیادی می‌کند.

چرا باید سایت شخصی داشته باشم؟ شما به عنوان کسی که در یک حرفه به صورت تخصصی فعالیت می‌کند نیاز دارید در مورد رزومه، سابقه کاری، نوع تخصص و ... به مشتریانتان اطلاعاتی ارائه کنید. این هر چقدر در انتقال بهتر این اطلاعات موفق باشید یعنی در کمترین زمان مفیدترین اطلاعات را در اختیار آن شرکت یا فرد بگذارید شانس بیشتری برای عقد قرار داد دارید. اگر بخواهیم مزیت‌های ساخت سایت رزومه را در چند جمله خلاصه کنیم می‌گوییم: وب‌سایتی که راه‌اندازی می‌کنید اولین نقطه تعامل شما با مخاطبانتان است و اولین نتیجه‌ای که به همراه دارد افزایش تعداد قراردادهای شماست.

روند طراحی سایت شخصی در استودیو انعکاس

مراحل طراحی وب سایت شخصی شامل تمام اقداماتی می‌شود که به بیشتر دیده‌شدن شما در صفحات جستوجو کمک می‌کند. قبل از شروع این مراحل شما به مشاوره با کارشناسان این حوزه نیاز دارید تا بهترین تصمیم را گرفته و به موقع اقدامات لازم را انجام دهید. کارشناسان ما در طول این مسیر شنونده نظرات شما هستند.
  • ثبت سفارش طراحی سایت شخصی
  • برگزاری جلسه برای شنیدن اهداف شما
  • طراحی سایت و مشخص کردن آیتم‌های مختلف آن
  • ثبت دامنه و خرید هاست (متناسب با سایت)
  • بازبینی و اصلاح موارد فنی
  • تحویل پروژه در زمان تعیین‌شده


نکاتی که بایددر طراحی سایت شخصی رعایت شود

در طراحی سایت رزومه یا وب سایت شخصی مهم‌ترین چیزی که باید به آن توجه کنیم برند سازی شخصی است. برندسازی شخصی یعنی معرفی هر چه بهتر خودتان در بین متخصصان و صاحب منسبان، حرفه‌ای که در آن مشغول هستید. زمانی می‌توانید از درست بودن مسیر خود اطمینان حاصل کنید که اصول ابتدایی در طراحی سایت مثل: سادگی، دسترسی آسان به بخش‌های مختلف و گرافیک قوی را در آن رعایت کنید. در این صورت است که سایت معرف شما شانس بیشتری برای دیده‌شدن خواهد داشت. از مهم‌ترین مزیت‌هایی که ساخت وب‌سایت شخصی برای شما دارد عبارتنداز:

شبکه سازی: زمانی که شما یک سایت شرکتی  یا رزومه‌ای بهینه‌شده برای موتورهای جستجو داشته باشید تمام افرادی که عنوان شغلی شما را سرچ می‌کنند می‌توانند رزومه و سوابقتان را ببینند. در نتیجه به افراد زیادی معرفی شده و می‌توانیبد با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. گسترش روابط کاری، آشنایی با مدیران و صاحبان کسب‌وکارها و برندسازی از جمله فواید شبکه‌سازی است.

موفقیت در رقابت: زمانی که شما از یک سایت حرفه‌ای (با توجه به مواردی که در قسمت بالا گفتیم) برای معرفی خود استفاده کنید بیشتر مورد توجه کارفرما‌ها و مدیران شرکت‌های بزرگ قرار می‌گیرید. همین موضوع باعث می‌شود شانس بیشتری نسبت به رقبای خود داشته باشید زیرا شما بدون اینکه متوجه شوید در نگاه آن شخص یک نیروی حرفه‌ای و کاربلد معرفی شده‌اید.

ارتباط سریع‌تر: در قسمت‌های قبل گفتیم که فرستادن لینک سایت به جای فایل PDF یک مزیت است. زمانی که برای یک شرکت رزومه‌ می‌فرستید، اولین کاری که برای شناخت بهتر شما می‌کنند سرچ نامتان در گوگل است. در این زمان اگر شما سایت حرفه‌ای برای معرفی خودتان داشته باشید به عنوان یک فرد حرفه‌ای قطعا شانس موفقیت بیشتری خواهید داشت.

 

مشتریان

برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

هزینه

مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد

سفارش طراحی سایت شخصی

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دوره های آموزشی

به دنبال یادگیری طراحی سایت شخصی هستید؟

نظر مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟

افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

مقالات

درباره طراحی سایت شخصی بیشتر بدانیم

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین اول قدم، صحبت کردن ما با همدیگه هست.