عکاسی فست فود و فینگرفود


تهیه عکس‌های باکیفیت از فست فود و استفاده از این تصاویر در جاهای مختلف مثل: صفحه اینستاگرام، وب‌سایت، منوی رستوران و ...  با هدف ترغیب کردن مخاطبان برای خرید آن انجام می‌شود. در واقع غذاهایی که با ظاهری خوش رنگ‌و‌لعاب و هیجان‌انگیز به مخاطبان معرفی می‌شوند با استقبال بیشتری روبه‌رو هستند. دلیل چنین اتفاقی این است که سلول‌های عصبی مغز با استفاده از محرک‌های بصری تحریک شده و باعث ایجاد حس گرسنگی می‌شوند. به همین دلیل همه رستوران‌ها و فست‌فودها از تکنیک عکاسی از فست‌فود و انواع غذاها استفاده می‌کنند. استفاده از این تکنیک روانشناسی هم به بالارفتن کیفیت رستوران کمک می‌کند و هم باعث سودآوری بیشتر آن می‌شود.

ما از غذاها برای برطرف کردن یکی از نیاز‌های اصلی خودمان استفاده می‌کنیم. این جمله درست است اما همه ماجرا نیست! در حقیقت غذاخوردن یکی از تفریحات سرگرم‌کننده به حساب می‌آید. در بین انواع غذا‌ها از فست فود و فینگرفود برای این منظور بیشتر استفاده می‌شود. فست فودها غذاهای خوش رنگ و لعابی هستند که طرفداران بسیاری دارند. عکاسی حرفه‌ای از فینگرفود غذاهای فست فودی باعث به تصویر کشیدن این رنگ و لعاب و تهییج افراد برای خرید انواع غذاها می‌شود. چنانچه شما صاحب یک فست‌فود هستید و برای تبلیغ کار خود نیاز به عکس‌هایی دارید که در سایت، صفحه اینستاگرام و اپلیکیشن‌هایی مثل اسنپ‌فود استفاده کنید می‌توانید روی کمک تیم ما حساب کنید. هدف ما در استودیو انعکاس جذب مخاطبان جدید، تبدیل این افراد به مشتری‌های وفادار و در آخر افزایش اعتبار برند شماست. 

 

مراحل عکاسی صنعتی از فینگرفود و فست فود در استودیو انعکاس:

روند انجام پروژه در آژانس تبلیغاتی ما به ترتیب زیر است. شما می‌توانید در تمام مراحل زیر، نظرات و انتقادات خود را با ما در میان گذاشته و از مشاوره با کارشناسان تیم بهره‌مند شوید:

 • ثبت سفارش عکاسی صنعتی از فست فود
 • شنیدن نظرات شما
 • اجرای پروژه عکاسی
 • ارسال خروجی اولیه عکس‌ها
 • بازبینی و ادیت عکس‌ها
 • تحویل پروژه در زمان تعیین شده
نمونه کارها

نمونه کارهای عکاسی فست فود و فینگرفود

برای مشاهده نمونه کارها بر روی آن ها کلیک کنید.

 • همه نمونه کارها
  همه نمونه کارها

  برای فروش بیشتر باید خلاقیت به خرج دهید!

  خلاقیت باعث درگیر شدن ذهن مخاطب می‌شود. زمانی که در عکاسی تبلیغاتی از جزئیات یا حتی سوژه‌های عجیب استفاده می‌کنیم (به خصوص در عکاسی مواد غذایی ) ناخودآگاه باعث دقت افراد بر روی تصویر می‌شویم. تصاویری که از حالت ساده و معمولی خارج شده باشند برای مخاطب جذاب هستند. ابتکار عمل همیشه باعث جذاب شدن تبلیغات برای مخاطب می‌شود زیرا حالت خشک و مصنوعی یک تبلیغ ساده را از بین می‌برد. در عکاسی تبلیغاتی فست فود استفاده خلاقانه از عناصر در کنار سوژه اصلی می‌تواند بسیار موثر باشد. برای خلاق بودن حتما نباید از عناصر منحصر به فرد استفاده کرد. گاهی توجه به جزئیات ظریف یا اضافه کردن یک سوژه ساده کوچک مثل یک فلفل قرمز برای نشان دادن تندی غذا خلاقانه است. استفاده از بخار برای نشان دادن دمای غذا نیز نوعی خلاقیت به حساب می‌آید. 

  یکی از موارد خلاقیت در عکاسی استفاده از تکنیک فتومنیپولیشن است. در این سبک با استفاده از ترکیب چند عکس، تصاویر بسیار جذابی خلق می‌شود که می‌توانید نمونه آن را در صفحه عکاسی فتومنیپولیشن ببینید. به طور کلی از سبک‌های مختلفی برای جذاب شدن یک تصویر می‌توان استفاده کرد به شرطی که برخی نکات اصولی در آن رعایت شود. برای مثال: نشان دادن سرد یا گرم بودن غذا، توجه به رنگ‌های غذا و چیدمان دکور، رعایت عناصر زیبایی شناسی، جلوگیری از هرج و مرج در کادر دوربین و ... از مهم‌ترین این موارد هستند.

   

   

   

  مشتریان

  برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

  هزینه

  مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

  خدمات مکمل

  شاید به این خدمات هم نیاز داشته باشید

  سوالات متداول

  شاید سوال شما هم باشد

  سفارش عکاسی فست فود و فینگرفود

  همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

  ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

  دوره های آموزشی

  به دنبال یادگیری عکاسی فست فود و فینگرفود هستید؟

  نظر مشتریان

  مشتریان ما چه می گویند؟

  افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

  مقالات

  درباره عکاسی فست فود و فینگرفود بیشتر بدانیم

  از کجا شروع کنم؟

  ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

  برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم، باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
  برای همین، اولین قدم صحبت کردن ما با همدیگه است.

  ۰۲۱-۲۲۸۴۴۸۴۶