عکاسی ۳۶۰ درجه از محصول، اشیا و محیط


عکاسی 360 درجه تکنیکی جذاب برای معرفی محصول  و نمایش یک محیط است. از این سبک عکاسی برای ارائه تصاویر محصولات مختلف و نمایش یک فضا به صورت کامل استفاده می‌شود. عکس 360 درجه محصول سبکی از عکاسی است که در آن با قرار دادن محصول، بر روی صفحه گردان و عکاسی پی در پی از همه ابعاد آن تشکیل می‌شود. استفاده از عکس‌های 360 درجه باعث جلب توجه بیشتر و حتی افزایش فروش آن محصول می‌شود. این اتفاق به قدری پرتکرار است که بیشتر فروشگاه‌ها آنلاین مثل آمازون نیز برای بعضی از محصولات از این سبک‌ عکس‌ها استفاده می‌کنند. با این کار مخاطب راحت‌تر می‌تواند با محصول ارتباط برقرار کند زیرا قادر به دیدن تمام اجزای آن در یک تصویر چند ثانیه‌ای است.

همانطور که گفتیم عکاسی۳۶۰ درجه فقط مخصوص محصولات نیست بلکه مناسب استفاده برای تصویربرداری از فضاهای شهری یا مکان‌هایی که نیاز به ثبت تصاویر عریض دارند نیز هست. بنابراین اگر قصد عکاسی از اماکن مختلف را دارید می‌توانید از این خدمت استفاده کنید. عکاسی 360 درجه از محیط یا عکس پانوراما به بیننده این امکان را می‌دهد که تمام بخش‌های یک فضای بزرگ را در یک تصویر (به صورت عریض) ببینید. از این سبک عکاسی می‌توان برای تهیه مستند صنعتی، طراحی کاتالوگ، فیلمبرداری یا عکاسی از دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده کرد. با توجه به توضیحات ارائه شده اگر شما نیز صاحب کسب‌وکاری هستید که نیاز به عکاسی 360 درجه (از محیط یا محصول) دارد می‌توانید روی کمک تیم ما در استودیو انعکاس حساب کنید.

 

روند اجرا و تحویل پروژه عکاسی 360 درجه:

شما می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را در تمام مراحل اجرای کار با ما در میان بگذارید. مراحل انجام پروژه عکاسی 360 درجه از محیط و محصول در استودیو انعکاس به ترتیب زیر است:

  • ثبت سفارش عکاسی
  • شنیدن انتظارات و نظرات شما
  • اجرای پروژه عکاسی
  • ارسال خروجی اولیه عکس‌ محصولات
  • ادیت عکس‌ها (در صورت نیاز)
  • تحویل پروژه در زمان مقرر
نمونه کار عکاسی ۳۶۰ درجه از محصول، اشیا و محیط

با کنار هم قرار گیری ۱۵۰ فریم عکاس

عکاسی 360 درجه برای هر محصولی مناسب نیست

سازوکار عکاسی تبلیغاتی به روش 360 درجه محصول به این صورت است که برای داشتن یک تصویر همه جانبه ابتدا محصول را بر روی صفحه گردان قرار داده سپس از همه زوایای آن عکس می‌گیرند. در آخر با استفاده از نرم‌افرار‌ها یک عکس متحرک می‌سازند. در نگاه اول این سبک ایده خوبی برای معرفی محصول به حساب می‌آید در صورتی که استفاده از آن برای همه محصولات کاربردی نخواهد بود. از جمله محصولاتی که برای عکاسی 360 درجه مناسب نیستند شامل:

محصولات استیل: بعضی از محصولات مثل استیل، بازتاب‌کننده نور هستند و رفلکس بالایی دارند به همین دلیل عکاسی از آن‌ها حتی در یک جهت نیز کار دشواری است.  حال تصور کنید که تعداد زیادی عکس از این محصولات گرفته و ادیت شود.  بنا بر همین دلایل گفته شده عکاسی از آن‌ها در حالت 360 درجه کاری زمان‌بر و البته پرهزینه است.

محصولات کروی و مربعی: اجسامی که ابعاد شبیه به هم دارند یعنی همه قسمت‌های آن‌ها هم اندازه و شبیه به هم است سوژه‌های خوبی برای عکاسی ۳۶۰ درجه نیستند. چون همه جا یک شکل هستند داشتن یک عکس از آن‌ها به منزله دیدن تمام قسمت‌های آن است.

اجسام شیشه‌ای: در عکاسی، شیشه به عنوان اجسام تمام نما شناخته می‌شود. تمام‌نما بودن یعنی با توجه به قابل رویت بودن تمام بخش‌های آن دیگر نیازی به عکاسی در زوایای دیگر نیست. البته لازم به ذکر است که همه اجسام شیشه‌ای اینگونه نیستند. اما به طور کلی عکاسی 360 درجه از شیشه انتخاب مناسبی برای استفاده در فروشگاه‌های آنلاین نیست.

مشتریان

برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

هزینه

مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

خدمات مکمل

شاید به این خدمات هم نیاز داشته باشید

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد

سفارش عکاسی ۳۶۰ درجه از محصول، اشیا و محیط

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دوره های آموزشی

به دنبال یادگیری عکاسی ۳۶۰ درجه از محصول، اشیا و محیط هستید؟

نظر مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟

افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

مقالات

درباره عکاسی ۳۶۰ درجه از محصول، اشیا و محیط بیشتر بدانیم

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم، باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین، اولین قدم صحبت کردن ما با همدیگه است.

۰۲۱-۲۲۸۴۴۸۴۶