عکاسی تبلیغاتی از فینگرفود ، 7 نکته جذاب عکاسی از فینگر فود

عکاسی تبلیغاتی از فینگرفود یک روش مهم برای معرفی و تبلیغات این نوع از غذا‌های جدید است. به کمک عکاسی حرفه‌ای از فینگرفود می‌توان حس خوشمزگی این غذا را با دیگران به اشتراک گذاشت. یک تصویر خوب از غذا، نماینده کیفیت بالا و طعم لذیذ آن در نگاه مخاطب است. ما برای ایجاد حس کنجکاوی و تهیج مخاطب به منظور خرید محصول، عکاسی تبلیغاتی انجام می‌دهیم. تیم انعکاس با استفاده از عکاسی حرفه‌ای در زمینه تبلیغات و معرفی محصول به شما کمک می‌کند.

 

 عکاسی از فینگر فود روشی موثر برای جذب مشتری

هدف از عکاسی تبلیغاتی ارائه تصاویری مجذوب کننده از محصول است. زمانی که محصول غذا باشد شرایط کمی دشوار‌تر می‌شود زیرا در تبلیغات مواد غذایی باید ویژگی‌هایی مثل بو، مزه، سردی یا گرمی غذا و … به بیننده منتقل شود. معرفی فینگرفود باید به گونه‌ای باشد که باعث ایجاد اعتماد در بین مخاطبین شود. این کار، ظاهرا ساده به نظر می‌رسد ولی در عمل بسیار دشوار و زمان‌بر است. عکاسی فینگرفود بنا به دلایل گفته شده اگر به درستی انجام نشود مخاطب چیزی جز چند لقمه غذای کوچک نمی‌بیند. در نتیجه تلاش برای معرفی و فروش محصول بی‌فایده خواهد بود.

 

 

عکاسی تبلیغاتی فقط ارائه چند عکس باکیفیت و ادیت شده از محصولات غذایی نیست. برای عکاسی حرفه‌ای از انواع غذاها قبل از شروع کار به داستان‌سرایی و ایده‌ پردازی نیاز داریم. در حقیقت ایده پردازی با هدف ایجاد حس خوب در بیننده انجام می‌شود و تحقق این هدف منجر به موفقیت کسب و کارها است. بدون عکس‌ و تبلیغات حرفه‌ای نمی‌توان موفقیت یک کسب و کار را تضمین کرد. زیرا محصول جدید و با کیفیت فقط در صورت استقبال مخاطبین، در رقابت با سایر رقبا موفق می‌شود.

 

افزایش فروش به کمک عکاسی تبلیغاتی از فینگرفود

سبک به کار گرفته شده در عکاسی در برانگیختن احساسات مخاطب نقش مهمی دارد. عکاسی تبلیغاتی باید موفق به برانگیختن حس کنجکاوی شود در غیر این صورت در بازاریابی موثر و فروش محصول ناکام می‌ماند. عکاسی تبلیغاتی فینگرفود نیز از همین قانون پیروی می‌کند. برای معرفی و تبلیغات فینگرفود باید عکس‌هایی که بیانگر اندازه کوچک و تنوع آن است را ارائه کنیم. استفاده از عکس‌های بی‌کیفیت که ایده پردازی ندارند یا با موبایل گرفته شده‌اند کمکی به پیشرفت و توسعه کسب و کار‌ ما نمی‌کند.

 

 

روش‌ های استودیو انعکاس برای جذابیت بیشتر عکس تبلیغاتی

در عکاسی حرفه ای باید بسیار سنجیده عمل کنیم و قبل از شروع کار تمام جوانب و شرایط را در نظر بگیریم تا در حین کار با مشکل مواجه نشویم. استودیو انعکاس با در نظر گرفتن شرایط کارفرما و ویژگی‌های محصول اقدام به عکاسی تبلیغاتی از محصولات و تولیدات شما می‌کند. ما در استودیو تبلیغاتی انعکاس با در نظر داشتن نیاز مشتری و توجه به نکات مهم در عکاسی حرفه‌ای به توسعه و پیشرفت کسب و کار‌های کوچک و بزرگ کمک می‌کنیم. این نکات مهم در عکاسی غذا و فینگرفود به شرح زیر است:

برای عکاسی از جزئیات باید تا حد امکان از فاصله نزدیک عکس بگیریم. عکاسی از فاصله نزدیک به مخاطب کمک می‌کند مواد تشکیل دهنده فینگر فود را به خوبی تشخیص دهد.

مواد غذایی استفاده شده باید تازه و سالم باشند. مثلا زمانی که از سبزیجات یا فینگرفودهای گیاهی عکاسی می‌کنیم اگر سبزیجات پلاسیده باشند عکس‌های ما دیگر حس طراوت و تازگی را به بیننده القا نمی‌کنند.

دقت به جزئیات بسیار مهم است زیرا این جزئیات هستند که منجر به متمایز شدن عکاسی تبلیغاتی با عکاسی غیرحرفه‌ای می‌شوند. در عکاسی فینگر فود توجه به جزئیاتی مثل گرمی یا سردی، ترکیب رنگ و نحوه چینش مواد اهمیت زیادی دارد.

در این نوع عکاسی باید از رنگ‌های تند و گرم استفاده کنیم. با این کار سوژه رنگ و لعاب بیشتری پیدا می‌کند. رنگ‌های گرم باعث افزایش هیجان در افراد می‌شود. به همین دلیل بیشتر رستوران‌ها از رنگ‌های تند و گرم برای دکور خود استفاده می‌کنند.

فضای داخل کادر نباید شلوغ باشد زیرا فینگرفود غذایی با اندازه کوچک است. اگر در هنگام عکاسی به این نکته توجه نکنیم باعث پرت شدن حواس مخاطب از سوژه اصلی می‌شویم. بنابراین طوری باید چیدمان کرد که سوژه پراهمیت ما بسیار واضح‌تر از سایر عناصر استفاده شده در عکس دیده شود.

اولین و مهم‌ترین قدم در عکاسی حرفه‌ای شناخت مخاطب هدف است. در جامعه امروز افراد مسن تمایل چندانی به مصرف غذاهایی مثل فینگرفود و فست فود ندارند و اغلب، جوانان مخاطبین این نوع غذا هستند. بنابراین انتخاب افراد سالخورده برای مخاطب هدف باعث کاهش اثر بخشی تبلیغات می‌شود.

نورپردازی درست بیش‌ترین کمک را به ما می‌کند. چنانچه همه نکات بالا به دقت انجام شود ولی نور فضا برای عکاسی مناسب نباشد عکس نهایی کیفیت مطلوبی نخواهد داشت. بهترین نور برای عکاسی، نور طبیعی روز است. استودیو انعکاس با در نظر گرفتن این نکات از بهترین نور در بهترین زمان استفاده می‌کند.

 

 

خلاقیت در عکاسی تبلیغاتی رمز موفقیت استودیو انعکاس

ابتکار عمل همیشه باعث جذاب شدن تبلیغات برای مخاطب می‌شود زیرا حالت خشک و مصنوعی یک تبلیغ ساده را از بین می‌برد. در عکاسی تبلیغاتی فینگرفود استفاده خلاقانه از عناصر در کنار سوژه اصلی می‌تواند بسیار موثر باشد. برای خلاق بودن حتما نباید از عناصر منحصر به فرد استفاده کرد. گاهی توجه به جزئیات ظریف یا اضافه کردن یک سوژه ساده کوچک مثل یک فلفل قرمز برای نشان دادن تندی غذا خلاقانه است. استفاده از بخار برای نشان دادن دمای غذا نیز نوعی خلاقیت به حساب می‌آید.

ایده‌ها منتظر نمی‌مانند. این جمله به معنی اهمیت زمان در شروع و توسعه هر کسب و کاری است. صنعت غذا به ویژه غذاهای جدید مثل فینگرفود و فست فود با سرعت بالایی در حال توسعه هستند. فینگرفودها به دلیل علاقه نسل جوان بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند به همین دلیل هر روز به تعداد کارخانه‌ها و افرادی که اقدام به تهیه و فروش آن می‌کنند اضافه می‌شود. با افزایش و پیشرفت رقبا کار برای کسانی که زمان زیادی برای معرفی خود صرف می‌کنند سخت‌تر می‌شود. تیم استودیو انعکاس با ارائه ایده‌های نو در زمینه عکاسی تبلیغاتی فینگرفود به مدیریت زمان و تبدیل شدن شما به رقیب اصلی سایر برند‌ها کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید

عکاسی تبلیغاتی از آجیل و خشکبار ، معجزه ای برای افزایش فروش
عکاسی تبلیغاتی از آجیل و خشکبار ، معجزه ای برای افزایش فروش

ما از آجیل و خشکبار عکاسی می‌ کنیم تا کیفیت محصول شما را به مشتریان تان اثبات کنیم . عکاسی تبلیغاتی از آجیل و خشکبار فروش شما را تضمین می کند

عکاسی تبلیغاتی از نوشیدنی بهترین تکنیک فروش محصول
عکاسی تبلیغاتی از نوشیدنی بهترین تکنیک فروش محصول

عکاسی از فینگرفود به معرفی هر چه بهتر این لقمه های خوشمزه کمک زیادی می‌کند.

عکاسی تبلیغاتی از فست فود ابزاری قدرتمند برای جذب مشتری
عکاسی تبلیغاتی از فست فود ابزاری قدرتمند برای جذب مشتری

عکاسی از فینگرفود به معرفی هر چه بهتر این لقمه های خوشمزه کمک زیادی می‌کند.

دیدگاه ها

    هنوز دیدگاهی برای این مقاله نوشته نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین اول قدم، صحبت کردن ما با همدیگه هست.

پشتیبانی تلفنی