عکاسی صنعتی از خط تولید کارخانه و کارگاه


عکاسی از کارخانه یا کارگاه، قدرت یک واحد صنعتی را به نمایش می‌گذارد. اگر بخواهیم در مورد تاثیر عکاسی توضیح دهیم می‌گوییم: عکاسی صنعتی باعث افزایش هویت تجاری می‌شود زیرا یک عکس خوب از محیط کارخانه می‌تواند حرفه‌ای بودن یک واحد صنعتی را اثبات کند. پروژه‌های عکاسی یا فیلم‌برداری از خط تولید معمولا با هدف تبلیغات و بازاریابی در رسانه‌های مختلف مثل: سایت، اینستاگرام و ...  انجام می‌شود. در نتیجه برای اینکه بهترین نتیجه را از تبلیغ خود کسب کنید به محتواهای ارزشمند نیاز دارید. منظور از محتوای ارزشمند، تصاویر حرفه‌ای است که منجر به بروز یک اتفاق مثبت مثل افزایش اعتماد مخاطبین یا معروف‌ شدن برند شما شود. کارخانه‌ها، کارگاه‌ها و تولیدی‌های بزرگ و کوچک برای اثبات خود به عنوان یک برند باکیفیت به ابزار قدرتمندی مثل عکس‌های تجاری نیاز دارند.

به راحتی اعتمادسازی کنید! اگر صاحب یک واحد صنعتی هستید و به دنبال روشی برای معرفی برندتان به افراد جامعه می‌گردید می‌توانید از عکاسی صنعتی یا عکاسی تبلیغاتی استفاده کنید. چند عکس خوب و تبلیغات درست این امکان را می‌دهد که خود را به عنوان یک تولیدکننده کاربلد به مشتریان معرفی کنید. شما از این طریق نشان می‌دهید به نیاز مشتری کاملا آگاه هستید و تلاش خود را برای برطرف کردن آن‌ها می‌کنید. از طرفی تجربه و مهارت شما نیز به مخاطبان اثبات شده در نتیجه موفق به جلب اعتمادشان می‌شود. با استفاده از این تکنیک ساده و کم‌هزینه می‌شود به راحتی از از هدر رفتن سرمایه و انرژی کارخانه جلوگیری کرد. تیم استودیو انعکاس با در نظر گرفتن ویژگی‌ها و چالش‌های مهم واحدهای صنعتی به شما در جلب اعتماد مشتریان کمک می‌کند.

روند اجرای پروژه عکاسی خط تولید:

محیط کارخانه تفاوت بسیار زیادی با سایر محیط‌های کاری دارد. بنابراین پروسه انجام عکاسی صنعتی از کارخانه نیز متفاوت‌تر است (در قسمت بالا بخشی از آن را توضیح داده‌ایم). مراحل عکاسی کارگاه و کارخانه در استودیو انعکاس شامل موارد زیر می‌شود:

 • ثبت سفارش عکاسی کارخانه
 • شنیدن انتظارات شما (حضوری یا غیرحضوری)
 • اجرای پروژه عکاسی خط تولید
 • ارسال خروجی اولیه عکس‌‌های صنعتی
 • ادیت تصاویر (در صورت نیاز)
 • تحویل پروژه در موعد مقرر
مقایسه کنید

قبل و بعد عکاسی صنعتی از خط تولید کارخانه و کارگاه

انجام شده توسط استودیو تبلیغاتی انعکاس

نمونه کارها

نمونه کارهای عکاسی صنعتی از خط تولید کارخانه و کارگاه

برای مشاهده نمونه کارها بر روی آن ها کلیک کنید.

 • همه نمونه کارها
  همه نمونه کارها

  قبل از انجام عکاسی از خط تولید به این نکات توجه کنید

  عکاسی خط تولید نیز مانند عکاسی از رستوران و سایر اماکن نیاز به برخی هماهنگی‌ها دارد. هماهنگ‌شدن هر چه بیشتر تیم عکاسی با شما منجر به ثبت عکس‌هایی جذاب می‌شود. مهم‌ترین نکاتی که قبل از شروع کار باید به آن‌ها توجه کنید شامل موارد زیر می‌شود:

  بازدید از کارخانه: تیم عکاسی باید یک یا چند روز قبل از شروع کار از محیط بازدید کند. عکاس باید نقاط مناسب برای عکاسی را انتخاب کرده و نقاط منفی کارخانه (نقاط نامرتب و غیر فعال) را شناسایی کند. او قبل از شروع عکاسی باید مدیران و مسئولین را از نحوه عکاسی و مکان انجام آن مطلع کند چرا که بعضی از نقاط کارخانه جزئی از اسرار کار محسوب می‌شوند و نباید از آن‌ها عکس‌برداری کند. 

  نظافت محیط کار: باید در نظر داشت هنگام عکاسی از خط تولید تمام دستگاه‌ها و محیط تمیز باشند. عکس از محیط بهم‌ریخته و کثیف حس خوبی به بیننده منتقل نمی‌کند و باعث تبلیغات منفی از کارخانه می‌شود. به همین علت تمام بخش‌هایی که از آنها عکاسی می‌کنند باید از قبل نظافت شود. همچنین تمامی کارگران حاظر در عکس باید لباس‌های یکدست و مرتب پوشیده باشند. این مورد برای عکاسی محصول در کارخانه هم صادق است.

  نورپردازی: امکان کم یا زیاد کردن نور کارخانه توسط عکاس وجود ندارد. با این حال وجود این نورها در بیشتر اوقات مشکل‌ساز است. نور موجود در فضا، محیط داخلی کارخانه را یکدست نشان نمی‌دهد و با ایجاد سایه روشن روی کیفیت عکس‌ها تاثیر می‌گذارد. با توجه به این موضوع، نورپردازی باید توسط خود عکاس انجام شود تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری کند. از طرفی در محیط خارجی، فضا به قدری بزرگ است که امکان نور پردازی وجود ندارد تنها راه چاره، عکاسی در نور روز، با توجه به زاویه تابش خورشید است. البته این مورد باید توسط هلی شات انجام شود و در عکاسی صنعتی از محصول، کاربرد زیادی ندارد.

  مشتریان

  برخی از مشتریان دوست داشتنی ما

  هزینه

  مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید

  خدمات مکمل

  شاید به این خدمات هم نیاز داشته باشید

  سوالات متداول

  شاید سوال شما هم باشد

  سفارش عکاسی صنعتی از خط تولید کارخانه و کارگاه

  همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

  ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

  دوره های آموزشی

  به دنبال یادگیری عکاسی صنعتی از خط تولید کارخانه و کارگاه هستید؟

  نظر مشتریان

  مشتریان ما چه می گویند؟

  افتخار می کنیم که در طی چند سال فعالیت توانسته ایم رضایت همه مشتریان خود را جلب کنیم.

  مقالات

  درباره عکاسی صنعتی از خط تولید کارخانه و کارگاه بیشتر بدانیم

  از کجا شروع کنم؟

  ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

  برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم، باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
  برای همین، اولین قدم صحبت کردن ما با همدیگه است.

  ۰۲۱-۲۲۸۴۴۸۴۶