زمانی که ما به دنبال یک شغل مناسب هستیم دقدغه اصلی، نوشت رزومه است. چه چیزهایی را بنویسم که مورد توجه مدیران یا صاحبان کسب‌وکارها قرار بگیرد؟ واقعیت این است که رزومه شما فقط 30 ثانیه فرصت دارد که نظر فرد خواننده را به خود جلب کند. بنابراین از بین تمام نکات مهم باید انتخاب کنید که کدام موارد اهمیت بیشتری دارند و احتمال استخدام شما را افزایش می‌دهند. هدف ما از برگزاری دوره تخصصی رزومه نویسی و مصاحبه شغلی هم مربوط به همین موضوع است. اگر قصد دارید یک رزومه تخصصی و حرفه‌ای بنویسد که به خوبی مهارت‌ها، تجربیات و دانش شما را به نمایش بگذارد این فرصت را از دست ندهید.

 

چه مواردی در رزومه شما برای مدیران مهم است ؟

کسانی که مسئول استخدام نیروهای جدید هستند عموما به چندین مورد توجه ویژه دارند که اگر این موارد را در رزومه شما و طی مصاحبه نبینند احتمال بست قرارداد بسیار کاهش پیدا می‌کند. این موارد شامل نکات زیر است:

مهارت‌های ارتباطی: رزومه شما باید بیانگر این موضوع باشد که شما توانایی برقراری ارتباط موثر با سایر همکارانتان را دارید و در محیط کاری، شخصی، فعال هستید که ایده‌ها یا نقطه‌نظرات خود را به راحتی با دیگران به اشتراک می‌گذارد. ذکر کردن این موارد در رزومه شاید به نظر شما بی‌اهمیت باشد اما در واقعیت اینطور نیست. زمانی که در مورد مهارت‌های ارتباطی خود صحبت می‌کنید در واقع این ایده را به کارفرما می‌دهد که این موارد ارزش زیادی برای شما دارند. بنابراین او می‌تواند با خیالی آسوده بخشی از کار تیم را به شما بسپارد.

توانایی حل مسئله: همه سازمان‌ها یا شرکت‌ها به دنبال کارمندانی هستند که توانایی تصمیم‌گیری درست را در موقعیت‌های حساس داشته باشند. به همین دلیل این مسئله یکی از مواردی است که باید در رزومه و جلسه مصاحبه حضوری مطرح شود. 

تجربه مشارکت در کار گروهی: 

 

سرفصل‌های دوره رزومه نویسی حرفه‌ای

☑ بایدها و نبایدهای یک رزومه خوب

☑ اشتباهات متداول در رزومه نویسی

☑ معرفی بهترین کانال‌ها برای جستجوی کار

☑ مهم‌ترین نکاتی که باید در مصاحبه کاری رعایت شود

☑ روش‌های تشخیص وانتخاب شغل مناسب

همراه با مشاوره شخصی برای یافتن شغل

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم، باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین، اولین قدم صحبت کردن ما با همدیگه است.

۰۲۱-۲۲۸۴۴۸۴۶