عکاسی تبلیغاتی از آجیل و خشکبار ، معجزه ای برای افزایش فروش

عکاسی از آجیل و خشکبار برای همه کسانی که کسب و کار‌های مربوط به این خوراکی‌های مقوی و خوشمزه را دارند مهم است. ما از آجیل و خشکبار عکاسی می‌کنیم تا مخاطبین را با چهره جذاب و حرفه‌ای برند شما آشنا کنیم. اگر ایجاد حس خوب در بین مخاطبان، هدف و آرزوی شماست می‌توانید روی کمک استودیو انعکاس حساب کنید.

 

چرا باید از  آجیل و خشکبار عکس بگیریم؟

عکاسی تبلیغاتی فقط برای معرفی محصول نیست گاهی اوقات ما عکس می‌گیریم تا مرغوبیت و متمایز بودن برند خود را به دیگران اثبات کنیم. محصولات معروفی مثل آجیل و خشکبار شاید برای معرفی و شناخته شدن نیازی به عکس‌های تبلیغاتی نداشته باشند. اما برای بیان کیفیت بالا و طروات خود به این عکس‌های حرفه‌ای نیاز دارند.

آجیل و خشکبار را چگونه باید تبلیغ کرد؟ این سوال مهم برای همه افرادی که در این زمینه فعالیت دارند پیش می‌آید. آجیل و خشکبار جزیی از خوراکی‌های گران قیمت هستند و نمی‌توان آن‌ها را به صورت تستر در اختیار مشتریان گذاشت. در نتیجه مناسب‌ترین روش تبلیغات استفاده از عکس‌های تبلیغاتی است. توجه داشته باشد این عکس‌ها باید به صورت حرفه‌ای و با روش مناسب گرفته و سپس ادیت شود تا نظر مخاطب را به خود جلب کند.

 

 

4 ویژگی مهم عکس‌های تبلیغاتی آجیل و خشکبار

قدرت جذب:
محصول ما باید قدرت جذب افراد را داشته باشد زیرا تنها با جلب نظر مخاطب می‌توان او را به خرید محصول ترغیب کرد. درگیر کردن ذهن مخاطب اولین گام برای معرفی هر چه بهتر و فروش بیشتر یک محصول است. به طور کلی هدف از تبلیغات همه خوراکی‌ها با استفاده از عکاسی محصولات غذایی جذب مخاطبین است

اعتمادسازی:
گام بعدی اعتماد سازی است. مخاطبین بدون داشتن اعتماد و رضایت کافی از یک محصول خاص، از آن استقبال نمی‌کنند. جلب اعتماد و رضایت مشتری مهم‌ترین هدف تبلیغات محصول در هر کسب و کاری است.

فروش:
اگر دو مرحله قبلی یعنی جذب و ایجاد اعتماد در بین مخاطبین به درستی انجام شود، فروش محصول کار چندان دشواری نخواهد بود. فروختن یک محصول بدون در نظر گرفتن نیاز مشتری یا سلیقه او تقریبا غیر ممکن است.

 

 

حفظ مشتری:
فروش یک محصول اگر چه بسیار خوشایند است ولی تمام هدف یک برند حرفه‌ای نیست. موفقیت یک برند زمانی اتفاق می‌افتد که بتواند مخاطبین خود را به مشتریان وفادرا تبدیل کند. مشتریان وفادار، به مطرح شدن و قدرت گرفتن یک برند کمک شایانی می‌کنند. استفاده از ایده‌های جدید تبلیغاتی نیز می‌تواند باعث حفظ مشتری شود. به طور مثال عکاسی تبلیغاتی از فست فود برای رستوران‌ها می‌تواند اشتیاق افراد را برای امتحان کردن آن چند برابر کند.

 

 مشاغلی که به عکاسی از آجیل و خشکبار نیاز دارند

شرکت‌های صادر کننده آجیل و خشکبار:
این شرکت‌ها برای اثبات حرفه‌ای بودن برند خود در بازار بین‌المللی، بیش از بقیه به عکس‌های تبلیغاتی نیاز دارند. آجیل و خشکبار برای ما شناخته شده است اما در حوزه بین‌الملل نیاز به معرفی و جلب اعتماد دارد. بنابراین نمی‌توان از هر عکسی برای معرفی استفاده کرد زیرا معرفی محصولی که دیگران هیچ شناختی از آن ندارند کار بسیار دشوار و حساسی است. برای رقابت در بازارهای بین المللی باید در بالاترین سطح از تبلیغات حرفه‌ای قرار بگیرید.

 

 

کسب و کار‌های خانگی:
 کسب و کارهای خانگی مثل خشک کردن و فروش انواع میوه‌ها از جمله مشاغل پر رونق امروزی است. اگر صاحب یک شغل خانگی مثل فروش میوه خشک هستید، به کمک عکاسی تبلیغاتی از خشکبار می‌توانید محصولات تازه و مرغوب خود را به مخاطبانتان معرفی کنید. جلب اعتماد نسبت به محصولات خانگی کمی دشوار است زیرا سازمان غذا و دارو نظارتی بر روی تولیدات این چنینی ندارد. بنابراین تنها راه فروش این محصولات بالا بردن کیفیت است و تنها چیزی که می‌تواند معرف این کیفیت بالا باشد یک عکس خوب، حرفه‌ای و هوشمندانه است.

مغازه‌هایی که انواع آجیل و خشکبار را می‌فروشند:
روش سنتی فروش یعنی عرضه محصولات در مغازه‌ها یک روش منسوخ شده نیست اما به اندازه فروش آنلاین سود‌دهی ندارد. استفاده از این دو روش در کنار یکدیگر می‌تواند بالا رفتن آمار فروش کسب و کار شما را تضمین کند. داشتن عکس‌های حرفه‌ای در فضای آنلاین باعث افزایش اعتبار و در نهایت افزایش آمار فروش شما می‌شود.

 

باغداری که می‌خواهد محصول خود را بفروشد:
محصولاتی که در خشکبارفروشی‌ها عرضه می‌شوند به صورت بسته‌بندی و مرتب هستند. ذهن مخاطب عادت به دیدن جعبه‌های بزرگ یا بسته‌بندی‌های نامتعارف ندارد. بنابراین استفاده از عکس‌های این چنینی روش مناسبی برای تبلیغات نیست. این عکس‌ها حس تازگی و طراوت محصولات ارگانیک باغ را به مخاطب منتقل نمی‌کنند. به طور مثال در عکس پایین تنها حسی که به مخاطب القا می‌شود غیربهداشتی بودن محصول است.

اما در عکس بالا اینطور نیست. یک خوشه پسته که هنوز از درخت چیده نشده. حس تازگی این خوشه بر روی درخت در این عکس قابل لمس است. تصویر بالا نشان دهنده یک محصول تازه و باطراوت است که در بهترین حالت خود قرار دارد. این دقیقا همان چیزی است که مشتری شما توقع دیدن آن را دارد.

 

 

عکاسی تبلیغاتی برای فضای مجازی

فضای مجازی امکان فروش هر چیزی را برای افراد و مشاغل مختلف فراهم کرده است. کسانی که کسب و کار خود را در این شبکه‌ها به بهترین نحو معرفی کرده‌اند موفق‌تر از کسانی هستند که از روش‌های سنتی برای فروش محصول استفاده می‌کنند. به طور مثال  عکاسی از فینگرفود به تبلیغات و فروش این محصولات در فضای مجازی بسیار کمک کرده است. استودیو انعکاس از طریق ارائه عکس‌های بی‌نظیر از محصولات شما امکان رشد و پیشرفت شما را در شبکه‌هایی مثل تلگرام و اینستاگرام فراهم می‌کند.

 

با مقایسه دو تصویر قبلی دیدیم تفاوت دو عکس از یک سوژه می‌تواند تا چه اندازه در تعیین سرنوشت کسب و کار ما دخیل باشد. استفاده از عکس به همان اندازه که می‌تواند مخاطب را جذب کند، دقیقا به همان اندازه قادر به ایجاد حس نارضایتی در او است. اگر عکس‌های تبلیغاتی موفق به نمایش جزئیات هیجان انگیز محصول ما شوند، در نگاه مخاطب جلوه بیشتری خواهند داشت. در نتیجه این بار خود مخاطبین هستند که برای محصول ما تبلیغ می‌کنند.

بیشتر بخوانید

عکاسی تبلیغاتی از نوشیدنی بهترین تکنیک فروش محصول
عکاسی تبلیغاتی از نوشیدنی بهترین تکنیک فروش محصول

عکاسی از فینگرفود به معرفی هر چه بهتر این لقمه های خوشمزه کمک زیادی می‌کند.

عکاسی تبلیغاتی از فست فود ابزاری قدرتمند برای جذب مشتری
عکاسی تبلیغاتی از فست فود ابزاری قدرتمند برای جذب مشتری

عکاسی از فینگرفود به معرفی هر چه بهتر این لقمه های خوشمزه کمک زیادی می‌کند.

عکاسی تبلیغاتی از فینگرفود ، 7 نکته جذاب عکاسی از فینگر فود
عکاسی تبلیغاتی از فینگرفود ، 7 نکته جذاب عکاسی از فینگر فود

عکاسی از فینگرفود به معرفی هر چه بهتر این لقمه های خوشمزه کمک زیادی می‌کند.

دیدگاه ها

    هنوز دیدگاهی برای این مقاله نوشته نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

از کجا شروع کنم؟

ما گوش دادن رو خوب تمرین کردیم

برای این که بتونیم کار شما رو خوب انجام بدیم باید بتونیم نکات مد نظر شما رو خوب گوش کنیم.
برای همین اول قدم، صحبت کردن ما با همدیگه هست.

پشتیبانی تلفنی